Najczęściej zadawane pytania

Ogólne

Jeśli napotkasz problem techniczny, skontaktuj się z naszym działem wsparcia. Aby to zrobić, wyślij e-mail na adres support@spilgames.com.
Chętnie zapoznamy z Twoimi uwagami. Wyślij je drogą mailową na adres support@spilgames.com.
Przykro nam, że na jednej z naszych stron internetowych spotkała Cię nieprzyjemność ze strony innego gracza. W takiej sytuacji skontaktuj się z naszym działem wsparcia, wysyłając e-mail na adres support@spilgames.com.
Chcesz zgłosić uwagę dotyczącą jednej z reklam wyświetlanych na naszych stronach internetowych? W takim wypadku skontaktuj się z naszym działem wsparcia, wysyłając e-mail na adres support@spilgames.com.
Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz podzielić się z nami tytułem, który Twoim zdaniem warto dodać na nasze strony internetowe. Dodanie tego tytułu może okazać się niemożliwe z powodu trudności z uzyskaniem licencji lub innych problemów logistycznych, ale na pewno rozważymy Twoją propozycję. Prześlij nam swoje sugestie na adres mailowy działu wsparcia: support@spilgames.com.
Przykro nam, że Twoja ulubiona gra nie jest już dostępna. Od stycznia 2021 roku technologia Flash nie jest już wspierana. Przy jej użyciu stworzono wiele naszych gier online. W związku z tym, że wsparcie dla niej zostało zakończone, wiele gier przestało działać lub zostało usuniętych z naszych stron. Najprawdopodobniej Twoja ulubiona gra została skasowana właśnie z tego powodu, ale istnieje również możliwość, że doszło do tego wskutek komplikacji prawnych lub nieporozumień w kwestii umowy. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na ten temat, skontaktuj się z naszym działem wsparcia, wysyłając e-mail na adres support@spilgames.com.
Agame.com to sztandarowa strona internetowa z naszej grupy ponad 30 stron poświęconych najlepszym darmowym grom online. Są dostępne w różnych językach, a za ich funkcjonowanie odpowiada firma Spil Games. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie na Facebooku.

Masz inne pytania?

Kontakt