Gry z Pojazdami

Poznaj najlepsze gry samochodowe w sieci.

Jeśli lubisz prędkość i ryk silnika, ale jesteś osobą rozsądną i wiesz, że nie można ścigać się z innymi kierowcami po ulicach, mamy coś dla Ciebie. W kategorii „Gry z pojazdami” znajdziesz mnóstwo darmowych gier online, które pozwolą Ci zasiąść za kierownicą wirtualnego pojazdu bez obaw, że zrobisz krzywdę sobie lub innym. Nieważne, w jakim jesteś nastroju – tu na pewno znajdziesz okazję, aby trochę pojeździć. Zajrzyj na naszą stronę i zobacz, co przygotowaliśmy.

Highway Madness to klasyczna gra wyścigowa z widokiem z góry. Twoje zadanie polega na omijaniu przeszkód, zbieraniu pieniędzy i ładunków nitro, dzięki którym możesz jechać szybciej. Uważaj, bo uderzając w inne samochody, możesz uszkodzić swoją maszynę. Na szczęście na trasie możesz znaleźć zestawy naprawcze, dzięki którym naprawisz uszkodzenia. Za zdobyte pieniądze możesz kupować lepsze auta, by jechać jeszcze szybciej i zdobywać kolejne nagrody. 

W grze „Demolka w Monster Trucku” pokonujesz kolejne tory, powodując jak najwięcej zniszczeń. Cóż, tytuł zobowiązuje. Za totalną demolkę otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wykorzystać do ulepszenia swojej fury. Pamiętaj, aby utrzymywać swój pojazd w pozycji pionowej – w przypadku wywrotki gra dobiegnie końca!

Truck Driver Crazy Road to gra, w której wcielasz się w kierowcę ciężarówki i przewozisz ładunki z punktu A do punktu B. Brzmi prosto, ale w praktyce jest to dość trudne zadanie. Dlaczego? Bo musisz pokonywać karkołomne trasy i dowieźć ładunek w stanie nienaruszonym. Pokonuj przeszkody, dokładnie oceniaj trasę i uważaj na zakrętach. Jeśli popełnisz błąd, ciężarówka zsunie się w przepaść i będzie trzeba powtarzać wszystko od początku. Gra ma piękną, trójwymiarową grafikę i znakomicie wykorzystuje prawa fizyki.

Na naszej stronie znajdziesz zawsze najlepsze darmowe gry online związane z pojazdami. Wyścigówki, monster tracki, ciężarówki, a nawet rowery. Mamy mnóstwo gier w tej kategorii, więc nie zastanawiaj się i wskakuj za wirtualną kierownicę już dziś!