Gry Impostor

O Naszym Gry Impostor

W cieniu czai się wróg. To... Ty? Wciel się w rolę nieustępliwego sabotażysty lub członka załogi, który za wszelką cenę chcę wypchnąć przeciwnika z najbliższej śluzy powietrznej, w naszych ekscytujących gry Impostor. Każdy tytuł zawdzięcza swoje istnienie niezwykle popularnej grze akcji Among Us. Wyruszysz w głęboki kosmos, gdzie czeka Cię całe mnóstwo tajemnic i śmiertelnie groźnych misji.

W tych międzygwiezdnych przygodówkach wystarczy chwila nieuwagi, a ktoś ugodzi Cię nożem w plecy albo jakiś obcy zacznie pożerać Ci mózg! Czy wolisz zostać jednym z bitnych bohaterów, czy raczej zdradzieckim złoczyńcą? Wybór należy do Ciebie. Może zostaniesz łowcą, a może zdobyczą...

Jakie Gry Impostor na komórkę są najlepsze?

A to jeszcze nie koniec atrakcji. Istnieje wiele odmian tych surwiwalowych gier. To nie tylko kilka śmiertelnie niebezpiecznych zabaw w kotka i myszkę, ale i próba ratunku przyjaciół, którzy utknęli na stacji kosmicznej, gdzie zapanował chaos, lub poszukiwania obcych czyhających wewnątrz serii ilustracji. W tych grach online emocje nigdy się nie kończą!