Gry o Ślimaku Bobie

Ślimak nie do zatrzymania

Proszę państwa, oto Bob. Ślimak Bob. Gwiazda naszych gier o (nie zgadniecie) ślimaku Bobie! Myślicie sobie zapewne, jakim cudem ślimak może być gwiazdą gry? Małe to, wolne jak… ślimak. To wszystko prawda, ale Bob ma w sobie coś takiego, że ciągle pakuje się w jakąś przygodę. Sprawdźcie sami!

Na początek proponujemy grę Ślimak Bob. Tak, to będzie dobry wybór. Wciel się w naszego śliskiego przyjaciela i pomóż mu przedrzeć się przez pełen niebezpieczeństw plac budowy do jego nowego domu. Kiedy tego dokonasz, wybierz się z Bobem do jego dziadka w Snail Bob 2. Starszy pan ma urodziny i kochany wnuczek chce zdążyć na czas z prezentem. Musi w tym celu pokonać las i nie będzie to relaksująca ścieżka krajoznawcza.

Skłonność do kłopotliwych sytuacji jest u Boba rodzinna. Podczas ostatniego spotkania Dziadek niechcący przeteleportował Boba do Egiptu i ślimak nagle wylądował w zupełnie obcym i niebezpiecznym otoczeniu. Jak znaleźć drogę powrotną wśród afrykańskich piasków? Rusz na pomoc w Ślimaku Bobie 3! A później, żeby trochę odsapnąć od gorąca, włącz Snail Bob 6: Winter Story i zażyj nieco orzeźwiającego chłodku, przemierzając zimowe krajobrazy i rozwiązując łamigłówki. Tylko nie zapomnij czapki!

Jeśli chcesz się zanurzyć w krainie fantazji, Ślimak Bob 7: Bajkowa historia otworzy przed Tobą wrota do świata smoków i innych niesamowitych postaci. Nasz mięczak do późna czytał bajki i teraz odgrywa wszystkie te historie we śnie. A może wolisz coś romantycznego? Nadeszła wiosna i Bob został ugodzony strzałą Amora – po prostu zakochał się na zabój w ślimaczej piękności! Pomóż mu się do niej dostać w Ślimaku Bobie 5.

Czy czujesz już zew przygody? Włącz Gry o ślimaku Bobie i idź z Bobem do celu – powoli, ale skutecznie...