Gry Bomb It

To prawdziwie bombowa seria gier

Znasz grę Bomberman (występującą też pod nazwą Dyna Blaster)? Ta klasyczna gra w podkładanie bomb święciła triumfy w latach 80. ubiegłego wieku, ukazując się od tego czasu w ponad 60 wersjach. Dziś na stronie Gry.pl możesz zagrać w odświeżoną jej wersję zatytułowaną Bomb It. Do klasycznej zabawy bombami dodaliśmy ciekawie zaprojektowane poziomy oraz elementy logiczne, a całość ozdobiliśmy pięknymi animacjami i kolorową grafiką. Ta gra zdobyła taką popularność, że powstało już jej 7 części. Przekonaj się, co widzą w niej gracze. Obiecujemy, że nie będziesz żałować!

Zasady gry są bardzo proste: kierujesz swoją postacią i podkładasz bomby, a następnie oddalasz się na bezpieczną odległość i czekasz na eksplozję. Twoim celem jest wyeliminowanie przeciwników, którzy także znajdują się na planszy. Poziomy składają się z przeszkód i ścian, które musisz wysadzić, aby dobrać się do rywali. W ścianach są ukryte przydatne przedmioty, które pomogą Ci zwyciężyć, o ile użyjesz ich w odpowiednim miejscu i czasie. Są to między innymi granaty, którymi możesz rzucać w przeciwników, tarcze, które pozwalają Ci przeżyć eksplozję, czy też buty, dzięki którym Twoja postać szybciej się porusza i może sprawniej manewrować w labiryncie korytarzy. Wraz z kolejnymi poziomami poziom trudności rośnie i pojawiają się nowe przeszkody oraz znajdźki.

Jeśli znudzą Ci się wszystkie „normalne” odsłony tej gry, wypróbuj Bomb It Mission. To po prosu arena, na której roboty walczą na śmierć i życie. W tej walce wszystkie chwyty są dozwolone (o ile są zgodne z zasadami gry Bomb It). Tym razem masz do dyspozycji szerszy arsenał broni i dodatków, jak na przykład bazookę, z której możesz strzelać w przeciwników, czy też żabę, na której możesz podróżować, siejąc zniszczenie.

Warto odwiedzić stronę Gry.pl, aby zagrać w gry z cyklu Bomb It. Zebraliśmy wszystkie części tej wspaniałej serii i udostępniliśmy je graczom za darmo. Gry Bomb It to świetna zabawa i wielkie emocje. Zobaczysz, że gdy zagrasz w jedną z nich, będzie Ci mało i sięgniesz po następne!