Gra rozpocznie się już za kilka sekund!

Ten proces trwa dłużej niż zwykle.

Czy chcesz jeszcze chwilę zaczekać czy< a href="?">ponownie załadować grę?

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie!

Podczas ładowania gry coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie!

Hungry Shark Arena

flash player iconTa przeglądarka już nie wspiera tej gry!

W grę nie można zagrać na tej przeglądarce, bo technologia Flash została wycofana z użycia. Dalsze informacje zawiera strona z często zadawanymi pytaniami.

Więcej informacji

mascott image

Oferujemy także inne gry nie wymagające wtyczki Flash. Oto kilka z nich.

Przykro nam! Ta gra działa tylko na komputerze.

Zagraj teraz

Ładowanie…

Trwa ładowanie gry

Trwa ładowanie gry

Ta gra używa nowoczesnych funkcji przeglądarki, których Twoja przeglądarka nie obsługuje.
Aby uzyskać najlepsze efekty, pobierz najnowszą wersję przeglądarki Chrome.

Dodaj do swoich ulubionych
Ta gra została dodana do twoich ulubionych.
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Chyba coś jest nie tak.
Opis
Komentarzy
Opis

 

Hungry Shark Arena

Przygotuj się na niesamowicie żarłoczną rywalizację w Hungry Shark Arena! Zmierz się z graczami z całego świata w tej wieloosobowej grze typu battle royale.

Witaj na rafie koralowej, która wkrótce zmieni się w żerowisko twojego rekina, a także rekinów innych graczy. Od czego musisz zacząć? Ucieknij natrętnym ludziom, którzy chcą przetransportować cię helikopterem do oceanarium. Twoje rządy terroru jeszcze się nie rozpoczęły, a oni już chcą je zakończyć! Przegryź więżącą cię sieć i jak najszybciej daj nura do oceanu.

Gdy wskoczysz do wody, pożeraj każdą napotkaną rybę, jednocześnie usiłując pokonać przeciwników. Osiągnij wystarczająco duży rozmiar, aby móc pożerać rywali oraz wyjątkowo smakowitych nurków i lekkomyślnych pływaków. Spróbuj zostać największym rekinem na arenie, unikając przy tym min i toksycznych odpadów. Gdy na nie wpadniesz, ucierpi twoje zdrowie.

Hungry Shark Arena jest jedną z najpopularniejszych darmowych przeglądarkowych gier battle royale na świecie. Do grona jej fanów należy nawet Pungence, znany amerykański gracz, który ma własny kanał na YouTube! Ty też zagraj w Hungry Shark Arena. Spodoba ci się zwłaszcza, jeśli lubisz darmowe internetowe gry zręcznościowe, w których dużo się dzieje.

Sprawdź, czy masz zadatki na władcę areny i czy uda ci się zdobyć mnóstwo monet. Monety, tak jak codzienne bonusy, pomogą ci w odblokowaniu dodatkowych rekinów, wśród których są przerażający Thresher i Axe-Head!

Jak grać w Hungry Shark Arena?

Hungry Shark Arena to ekscytująca gra o rekinach. Spróbuj zostać największym i najgroźniejszym rekinem na całej rafie koralowej, gdzie pływają również inne rekiny oraz cała masa niezwykle smakowitych kąsków. Tylko pamiętaj, aby unikać toksycznych odpadów i min!

Sterowanie

 • UŻYWAJ MYSZY, aby sterować pływającym rekinem. 
 • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby przyspieszyć.

Co to jest Hungry Shark?

Hungry Shark to seria ekscytujących gier RPG, którą zapoczątkowano w 2010 roku. Od tamtej pory pojawiło się kilka kolejnych części, w tym Hungry Shark Arena – wieloosobowa gra w języku HTML5, która zadebiutowała w 2020 roku.

Jakie porady i triki ułatwiają grę w Hungry Shark Arena?

 • Podczas gry w Hungry Shark Arena celem gracza jest osiągnięcie jak największych rozmiarów swojego rekina. Nie będziesz w stanie od razu zjadać większych kąsków, więc najpierw skoncentruj się na pożeraniu tych mniejszych. 
 • Na początku rozgrywki obierz za cel ławice ryb. Gdy twój rekin urośnie i zyska więcej siły, skup się na większych i smaczniejszych ofiarach, takich jak nurkowie. 
 • Chyba nie trzeba wspominać, że lepiej unikać większych rekinów, prawda? Jeśli cię zaatakują, szybko wykluczą cię z gry. 
 • Wiele z nich często patroluje środkową część areny, ponieważ to właśnie tam najwięcej się dzieje. Warto trzymać się bliżej krawędzi areny i pozostawać poza polem widzenia innych rekinów, dopóki nie osiągniesz odpowiednich rozmiarów, aby stawić im czoła.

Podobne gry

Uwielbiasz gry akcji? Jeśli tak, to wypróbuj również te niesamowite tytuły!

 1. Angry Shark Online
 2. Hole.io
 3. Eternal Fury
 4. Rio Rex
 5. Worms.Zone

Kto stworzył Hungry Shark Arena?

Za grę Hungry Shark Arena odpowiada studio Ubisoft.

Potrzebujesz pomocy? zobacz nasz przewodnik po tej grze.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!

Załóż konto