Gry Zarządzanie czasem

 • Panda Restaurant 3
  Panda Restaurant 3
  Zagrano 32 razy

  Zadbaj o swoich klientów, grając w tę pełną zabawy grę rodzinną Panda Restaurant 3. Postaraj się, żeby wszyscy Twoi klienci byli szczęśliwi, gdy podajesz im przepyszne dania i desery.

 • Panda Restaurant 2
  Panda Restaurant 2
  Zagrano 37 razy

  Zarządzaj swoim personelem w tej pełnej zabawy grze rodzinnej – Panda Restaurant 2. Postaraj się, aby klienci byli zadowoleni z obsługi i chcieli ponownie zawitać w progach Twojej restauracji o wysokiej jakości. Podawaj im tylko najlepsze dania i desery!

 • Gumball: Manic Canteen
  Gumball: Manic Canteen
  Zagrano 20401 razy

  W tej stołówce panuje dziś duży ruch. Dołącz do Gumballa i dajcie z siebie wszystko, by obsłużyć każdego klienta w tej darmowej grze online. Dopilnuj, by wszyscy klienci otrzymali dobry posiłek.

 • Emily's Ice Cream Shop
  Emily's Ice Cream Shop
  Zagrano 28983 razy

  Lodziarka Emily jest bardzo popularna! Dopilnuj, aby klienci byli zadowoleni i jak najszybciej podawaj im pyszne lody w tej wspaniałej grze o zarządzaniu czasem.

 • Magiczny sklep Mili
  Magiczny sklep Mili
  Zagrano 13835 razy

  Prowadzenie magicznego sklepu w tym wielkim królestwie to niełatwe zajęcie, ale na szczęście Mila ma ciebie do pomocy! Daj klientom wszystko, czego potrzebują w tej zabawnej grze fantasy 2D o robieniu zakupów!

 • Team Spirit - Football Manager
  Team Spirit - Football Manager
  Zagrano 12984 razy

  Poszukiwany: najlepszy menedżer piłkarski do stworzenia drużyny numer jeden!

 • Korporacja S.A.
  Korporacja S.A.
  Zagrano 9876 razy

  Zbuduj siedzibę korporacji, jakiej świat jeszcze nie widział! Decyduj o projekcie i budżecie oraz zatrudniaj i zwalniaj pracowników korporacji!

 • Wall Tracks Freak Out
  Wall Tracks Freak Out
  Zagrano 28982 razy

  Wciśnij pedał gazu do dechy na torze wyścigowym w samochodzie Hot Wheels! Ścigaj się do mety w tej pełnej emocji grze sportowej Wall Tracks Freak Out!

 • Wedding Cake Factory
  Wedding Cake Factory
  Zagrano 6325 razy

  Ten popularny sklep chce zatrudnić jeszcze jednego piekarza. Myślisz, że poradzisz sobie z klientami? Sprawdź to w tej grze o zarządzaniu czasem!

 • Zimowy sklep 2
  Zimowy sklep 2
  Zagrano 3033 razy

  W tym małym miasteczku na północy, gdzie ludzie uwielbiają jeździć na nartach i spacerować na mrozie, ciągle pada śnieg. Jako właściciel sklepu musisz im zapewnić jak najlepszą obsługę.

 • Sklep wielkanocny
  Sklep wielkanocny
  Zagrano 1878 razy

  Ta dziewczyna prowadzi sklep wielkanocny i przydałaby się jej pomoc. Pomóż jej zaopiekować się kurczakami i przygotować idealne pisanki w tej darmowej grze online.

 • Bieg w Zwierzogrodzie
  Bieg w Zwierzogrodzie
  Zagrano 27951 razy

  Znajdź jak najwięcej przedmiotów w przeglądarkowej grze z piękną grafiką 2D "Bieg w Zwierzogrodzie"! Wybierz jedną z trzech postaci, wyposażonych w unikalne umiejętności!

 • Joy robi pączki
  Joy robi pączki
  Zagrano 44281 razy

  W tej grze Joy otworzyła przy plaży budkę z pączkami i potrzebuje twojej pomocy, by poradzić sobie z zamówieniami. Anna, Elsa i Barbie wpadną tego popułudnia, by spróbować smakołyków.

 • Milioner bez ręki
  Milioner bez ręki
  Zagrano 14261 razy

  Jak bardzo chcesz zostać milionerem? Zaryzykujesz utratę ręki? Przekonaj się w tej zabawnej grze!

 • Wesoła impreza
  Wesoła impreza
  Zagrano 3427 razy

  Pora na imprezę, ale musisz najpierw doprowadzić mieszkanie do porządku i przygotować jedzenie dla gości. Baw się dobrze w tej wesołej grze rodzinnej!

 • Mini Mall Millionaire
  Mini Mall Millionaire
  Zagrano 32747 razy

  Przygotuj się na otwarcie nowego sklepu w tym fajnym centrum handlowym. Chcesz prowadzić stoisko z lodami? A może sklep odzieżowy? Sprawdź się w roli biznesmena w tej darmowej grze.

 • Artysta tatuażu
  Artysta tatuażu
  Zagrano 15014 razy

  Spróbuj wypełnić tuszem wzór tatuażu, mieszcząc się w wyznaczonym czasie.

 • Cukiernia Papy
  Cukiernia Papy
  Zagrano 745284 razy

  W centrum handlowym Whiskview czeka na ciebie nowa praca! Papa Loue powierzył ci swoją nową cukiernię. Piecz ciasta na wynos, zarabiaj i utrzymaj swoich klientów w dobrym nastroju w tej słodkiej grze o zarządzaniu firmą!

 • Rodzinna niedziela
  Rodzinna niedziela
  Zagrano 14468 razy

  Ta rodzina próbuje spędzić miłe popołudnie, ale wszystko idzie nie tak. Może to ty pomożesz im uratować sytuację w tej grze typu "wskaż i kliknij"?

 • Magnat hodowlany 2
  Magnat hodowlany 2
  Zagrano 1112 razy

  Ta dwójka magnatów łączy siły, by zbudować wielkie imperium hodowlane. Pomóż im zarządzać bydłem i złap mnóstwo pysznych ryb w tej farmerskiej grze symulacyjnej.

 • Zabawa maluchów
  Zabawa maluchów
  Zagrano 5768 razy

  Zajmij się maluchami i zrób miejsce na nowe! Kupuj zabawki, zarabiaj pieniądze i realizuj swoje codzienne cele.

 • Salon fryzjerski dla dzieci
  Salon fryzjerski dla dzieci
  Zagrano 46782 razy

  W tym salonie dla dzieci robi się coraz większe zamieszanie. Czy pomożesz tym młodym klientom i ułożysz każdemu idealną fryzurę? Musisz umyć im włosy, potem pokazać kunszt w posługiwaniu się nożyczkami, a na końcu odebrać zapłatę, zanim klienci opuszczą salon.

 • Burgery na wynos
  Burgery na wynos
  Zagrano 13576 razy

  Uwielbiasz gotować i jeść hamburgery? Oto gra w sam raz dla ciebie! Przygotuj pyszne burgery dla zadowolonych klientów!

 • Szalona farma
  Szalona farma
  Zagrano 5907 razy

  Witaj na nowej farmie! Czy sprawisz, że będzie przynosić coraz większe plony, które można sprzedać, by osiągnąć zyski? Udanej zabawy na szalonej farmie!

 • Lodowy magnat 2
  Lodowy magnat 2
  Zagrano 1006 razy

  Witaj w Imit Town! Zarządzaj lodowymi produktami i sprzedawaj je klientom w tej zabawnej grze wieloosobowej. Przekonaj się, czy masz talent do biznesu! Dostosuj odpowiednio swoje produkty, rodzaje towarów i ceny, by zwiększyć sprzedaż i zdobyć jeszcze większe bogactwo! Czy osiągniesz cel każdej misji?

 • Fryzjerska gorączka
  Fryzjerska gorączka
  Zagrano 10033 razy

  Czy jako właścicielka salonu fryzjerskiego poradzisz sobie z wykonywaniem kilku zadań jednocześnie? Zrealizuj cel wyznaczony na każdy dzień, zapewniając klientom to, czego chcą, i odbierz zasłużoną zapłatę!

 • Sklepowa gorączka
  Sklepowa gorączka
  Zagrano 49092 razy

  Czy poradzisz sobie z kilkoma zadaniami jednocześnie w pełnym klientów supermarkecie? Osiągnij cel wyznaczony na każdy dzień, podając klientom to, czego sobie życzą, i zarabiaj pieniądze!

 • Szkolna gorączka
  Szkolna gorączka
  Zagrano 28994 razy

  Jak wiele zadań uda ci się wykonać jednocześnie, grając jako nauczyciel w tej niezwykle absorbującej szkole? Osiągnij cel wyznaczony na każdy dzień, przydzielając uczniom odpowiednie zadania, i odbierz zasłużoną wypłatę!

 • Studio elegancji Zary
  Studio elegancji Zary
  Zagrano 4736 razy

  Jak piękne mogą stać się twoje klientki? Przekonaj się w niesamowicie zabawnym symulatorze salonu fryzjerskiego Studio elegancji Zary. Spraw, by każda klientka wyglądała wyjątkowo i stylowo!

 • Winner Pet
  Winner Pet
  Zagrano 6014 razy

  Oto najlepsze wyścigi domowych zwierzątek! Twoim pupilem jest szczur, kot, królik czy pies? Wybierz go, pędź w wyścigu na złamanie karku i dotrzyj na metę jako pierwszy.

 • Hero Simulator 1
  Hero Simulator 1
  Zagrano 9813 razy

  Create the Ultimate Hero, complete quests, upgrade your gear, buy weapons and then take on all of the challenges in this fun medieval fantasy adventure!

 • Cutie: Ratowanie kotka
  Cutie: Ratowanie kotka
  Zagrano 14856 razy

  Cutie prowadzi ośrodek pomocy dla kotków! Jest w nim tyle do zrobienia - musisz jej pomóc. Pobaw się z chorymi kotkami, nakarm je i pomóż im wrócić do zdrowia.

 • Hodowca chartów
  Hodowca chartów
  Zagrano 1253 razy

  Twój pies to prawdziwy mistrz wyścigów! Utrzymaj swojego charta w dobrej kondycji i zadbaj o jego szybkość, wytrzymałość, zdrowie i nastrój, karmiąc go zdrowym jedzeniem i otaczając troskliwą opieką bez przekraczania budżetu!

 • Kierownik pralni
  Kierownik pralni
  Zagrano 8265 razy

  Pranie zazwyczaj nie jest zbyt ekscytujące, ale ktoś musi się tym zajmować. Co powiesz na to, by zostać kierownikiem pralni?

 • Szalona piekarnia
  Szalona piekarnia
  Zagrano 15461 razy

  W dobrej piekarni zawsze jest duży ruch. Obsłuż jak najwięcej klientów i patrz, jak przybywa ci pieniędzy.

 • Milioner
  Milioner
  Zagrano 72405 razy

  Czy chcesz zostać milionerem? Jeżeli masz wszystkie niezbędne atuty, to rozkręć własny biznes. Zacznij obracać dużą gotówką, analizując przy tym zagrożenia i ryzyko oraz potencjalne zyski.

  • Bernard's Hat Store
   Bernard's Hat Store
   Zagrano 1810 razy

   Czy masz żyłkę do interesów i pomożesz Bernardowi odnieść sukces? Pomóż mu sprzedać fantastyczne kapelusze i spróbuj osiągnąć wyznaczony dla każdego poziomu cel!

  • Princess Sofia Messy Bedroom Cleaning
   Princess Sofia Messy Bedroom Cleaning
   Zagrano 561 razy

   Księżniczka Zosia potrzebuje pomocy przy sprzątaniu bałaganu w swoim pokoju. Po całym pokoju porozrzucane są jej ubrania, zabawki i buty! Mama prosi ją, by posprzątała pokój. Będzie łatwiej i szybciej, jeśli ktoś jej pomoże! Czy chcesz pomóc Zosi w sprzątaniu pokoju? Odłóż wszystko na miejsce, a śmieci wyrzuć do kosza. Sprzątnie z księżniczką jest takie fajne!

  • Eco Ego
   Eco Ego
   Zagrano 3504 razy

   Ten mały kosmita mieszka na drzewie na odległej planecie. Jest trochę zestresowany i potrzebuje rady na temat relaksu i odpoczynku w czasie dnia wolnego od pracy. Czy pomożesz mu znaleźć sposób na odpoczynek w tej grze typu wskaż i kliknij? Przejażdżka samochodem albo oglądanie telewizji to niezłe pomysły.

  • Weseli superbohaterowie
   Weseli superbohaterowie
   Zagrano 2000 razy

   W tym mieście żyło się kiedyś wspaniale, ale banda podłych złoczyńców zmieniła je w miejsce rodem z koszmarów. Jego mieszkańcom przydałaby się pomoc w walce ze złem. Dołącz do grupy walczących po stronie dobra bohaterów w ich sekretnej bazie. Jesteś gotów, by pomóc im oczyścić miasto? Wybierz dla nich kilka oszałamiających rodzajów broni w tej klasycznej grze akcji!

  • Szef lotniska
   Szef lotniska
   Zagrano 5750 razy

   Panie i panowie: Najlepszy menadżer lotniska proszony o zameldowanie się w terminalu. Wykonuj trudne zadania, aby posadzić samolot, kontroluj każdy start i unikaj kosztownych wypadków. Osiągnij docelowy dochód, aby przejść do następnego poziomu i pamiętaj, że samolotów ratunkowych nie można zatrzymywać. Zapnij pasy i wleć w kontrolowaną strefę spokojnego nieba. Oto zabawa naprawdę wysokich lotów!

  • Panika w kinie
   Panika w kinie
   Zagrano 7838 razy

   Mary i Jake właśnie zaczęli pracę w tym poularnym kinie. Będą pracowali na stoisku z jedzeniem i piciem. Czy pomożesz im obsłuzyć wszystkich klientów? Są bardzo wymagający, chcą jeść mnóstwo popcornu, popijając go dużą ilością napojów. Dzięki twojej pomocy Mary i Jake powinni zachować spokój w tej grze o zarządzaniu czasem.

  • Lotniskowy magnat
   Lotniskowy magnat
   Zagrano 2023 razy

   Czy potrafisz zarządzać wielkim przedsiębiorstwem? Jeżeli jesteś prawdziwym przedsiębiorcą, porażka nie wchodzi w grę. Zostań lotniskowym magnatem i monitoruj swoje miesięczne wyniki. Spróbuj osiągnąć najlepsze wyniki oraz zyski i odnieś wielki sukces!

  • Centrum fitness Jenny
   Centrum fitness Jenny
   Zagrano 4967 razy

   Jenny uwielbia ćwiczenia i siłownię. Dlatego zdecydowała się otworzyć centrum fitness. Prowadzenie własnego interesu to ciężka praca. Dziś panuje tam spory ruch i Jenny naprawdę potrzebuje twojej pomocy. Czy zostaniesz trenerem każdego z jej klientów i nauczysz ich, jak odzyskać figurę? Z pewnością i ty, i Jenny będziecie się świetnie bawić w tej grze o zarządzaniu czasem.

  • Bed and Breakfast 2
   Bed and Breakfast 2
   Zagrano 918 razy

   Przetestuj swoje umiejętności zarządzania w kontynuacji Bed and Breakfast, wciągającej serii gier-symulatorów o prowadzeniu hotelu. Jeśli podobała ci się pierwsza część serii, poprowadź pensjonat, dopilnuj, by przynosił dochody i zmień go w drogi 5-gwiazdkowy hotel!

  • Delicious - Emily's Home Sweet Home
   Delicious - Emily's Home Sweet Home
   Zagrano 20523 razy

   Odkryj grę Delicious - Emily's Home Sweet Home i pomóż O'Malleyom naprawić ich wymarzony dom! Po ciepłym powitaniu niektórzy sąsiedzi okazali się niezbyt mili. Nadchodzi burzliwy czas, gdy Emily i Patrick będą musieli zrobić wszystko, co w ich mocy, by móc zatrzymać swój dom. To tylko budynek, a oni chcą z niego zrobić prawdziwy dom. Przyjemnej gry w Delicious - Emily's Home Sweet Home!

  • Rescuenator
   Rescuenator
   Zagrano 900 razy

   Gdy nadciąga katastrofa, Ewakuator doskonale wie, co robić!

  • Akwariowy rekin
   Akwariowy rekin
   Zagrano 523 razy

   Czy masz wystarczające umiejętności, by zostać prawdziwym rekinem na pełnym konkurentów rynku ryb akwariowych?

Praca jest dużo fajniejsza, gdy staje się elementem gry! Nasze gry zarządzanie czasem to sposób na wypróbowanie różnych zajęć i czynności, które są zupełnie inne od tego, czym zwykle się zajmujesz. Poprowadź jadłodajnię, sklep z serami albo pizzerię. Dbaj o komfort pasażerów samolotu. Zarządzaj hotelem, kurortem, firmą produkująca gry wideo albo kieruj pracą w biurze. Możesz też poprowadzić szpital, gdzie twoje sprawne palce i szybkie podejmowanie decyzji to dla twoich pacjentów kwestia życia lub śmierci. Twoim celem jest, aby wszyscy byli zadowoleni! Musisz być w stanie wykonywać kilka rzeczy naraz i poświęcać uwagę kilku sprawom jednocześnie. Ustalanie priorytetów ma wielkie znaczenie, przecież nie możesz zająć się wszystkimi rzeczami od razu! Musisz zdecydować, kto i co najbardziej potrzebuje twojej uwagi. Czasem musisz coś poświęcić na rzecz innych spraw, aby wszyscy byli odpowiednio zadowoleni (i by przybywało pieniędzy). Gry z zarządzaniem czasem to okazja, by za darmo nauczyć się tych wszystkich umiejętności!