Gry Trzy w jednej linii

 • 1010 Deluxe
  1010 Deluxe
  Zagrano 319 razy

  Zdobądź jak najlepszy wynik w tej wymagającej łamigłówce. Jak daleko zdołasz dotrzeć?

 • Europejska podróż
  Europejska podróż
  Zagrano 1486 razy

  Wybierz się w podróż przez najwspanialsze kraje Europy w tej grze w dopasowywanie 3 elementów. Ułóż kolory i kształty, by dopasować co najmniej 3 elementy i zobacz, co będzie dalej.

 • Zgnieć kulki
  Zgnieć kulki
  Zagrano 31237 razy

  Zmiażdż te kulki, wykorzystując odrobinę strategii! Dopasuj co najmniej 3 identyczne kulki i pamiętaj, że przed końcem danego poziomu należy usunąć je wszystkie!

 • Wyzwanie muszli
  Wyzwanie muszli
  Zagrano 27133 razy

  Posłuchaj trochę kojącej muzyki i dopasowuj muszle do tego, co widzisz na ekranie w tej relaksującej, choć niełatwej grze.

 • Match 3 Forest
  Match 3 Forest
  Zagrano 82369 razy

  Gra w dopasowywanie 3 elementów inna niż wszystkie! Dopasuj poziomo i pionowo 3 kolorowe kule we wzory na swoim drzewku, aby je usunąć. Jeżeli dopasujesz więcej niż 3, odblokujesz kule i otrzymasz wspaniałe eliksiry, co umożliwi jeszcze lepszą zabawę! Zagraj w grę na czas i osiągnij jak najlepszy wynik. Czy uda ci się odkryć magię tego lasu? Zagraj w tę darmową grę online już teraz!

 • Kwitnące ogrody
  Kwitnące ogrody
  Zagrano 12484 razy

  Zagraj w tę zabawną grę w dopasowywanie trzech elementów i zasadź 3 kwiaty, tak aby powstał najwspanialszy ogród w mieście!

 • Magiczna przygoda
  Magiczna przygoda
  Zagrano 27731 razy

  Znajdź drogę przez cudowne magiczne królestwo w tej grze typu "dopasuj 3". Wciel się w rolę Księcia, wysłanego na misję, by znaleźć i pokonać Mrocznego Czarownika. Kojąca muzyka w tle zapewni ci relaks i spokój w czasie wykonywania kolejnych zadań. Pamiętaj, by wykorzystać magiczne przedmioty, które mogą pomóc ci w podróży.

 • Mystical Match
  Mystical Match
  Zagrano 144125 razy

  Graczu, zrób idealne dopasowanie! Zagraj w tę zabawną i darmową grę i odkryj różne tajemnice i moce, dopasowując co najmniej 3 kulki w takim samym kolorze.

 • Jesteśmy robotami 2
  Jesteśmy robotami 2
  Zagrano 2378 razy

  Ułóż trzy takie same roboty jeden na drugim, aby usunąć je z ekranu w tej grze w stylu Tetris!

 • Zimowa Kraina 2020
  Zimowa Kraina 2020
  Zagrano 103581 razy

  Sprawdź swoją wyobraźnię przestrzenną, układając podane przedmioty na planszy i starając się oszczędzać miejsce. Wyczyść ekran, układając pełne rzędy kolorowych bloków.

 • Cakes Block Collapse
  Cakes Block Collapse
  Zagrano 42618 razy

  Zrzuć jak najwięcej ciastek, grupując babeczki tego samego rodzaju. Im więcej babeczek spadnie za jednym razem, tym wyższy będzie twój wynik!

 • Ancient Jewels
  Ancient Jewels
  Zagrano 219322 razy

  Zamieniaj kamienie miejscami i przejdź do końca tę klejnotową przygodę!

 • Dopasuj klejnoty
  Dopasuj klejnoty
  Zagrano 21649 razy

  Jak szybko dopasujesz te wszystkie cenne klejnoty?

 • Galaretkowa zabawa
  Galaretkowa zabawa
  Zagrano 28859 razy

  Galaretki są takie zabawne! Dopasuj co najmniej trzy galaretki tego samego koloru – im więcej ich dopasujesz, tym wyższy będzie twój wynik. Spróbuj zniszczyć wszystkie drewniane skrzynki. Ale pysznie!

 • Fitz!
  Fitz!
  Zagrano 136399 razy

  Zamieniaj kształty miejscami, aby utworzyć linię z co najmniej 3 takich samych.

 • Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Zagrano 293065 razy

  Wyceluj i wystrzel bąbelki w grupę baniek tego samego koloru, aby usunąć co najmniej trzy z nich w jednej linii. Zwolnij jak najwięcej miejsca na ekranie, aby bąbelki nie dotknęły linii u dołu. Zniszcz jak najwięcej bąbelków w tej nowej zabawnej edycji świątecznej.

 • Dopasuj potwory
  Dopasuj potwory
  Zagrano 22656 razy

  Znajdź smoka w tej grze na wysokich obrotach, przeciągając i upuszczając potwory oraz dopasowując 3 potwory w rzędzie! Dopasuj do siebie tych małych odmieńców, aby zmienić je w większe potwory. Jeśli zabraknie ci ruchów lub czasu, pojawi się nowy rząd. Jeśli zabraknie ci miejsca, gra skończona! Dopasowuj potworki i baw się dobrze w tej śmiesznej darmowej grze logicznej!

 • Jelly Rock Ola
  Jelly Rock Ola
  Zagrano 12491 razy

  Jak najszybciej połącz te wszystkie żelki, aby wyczyścić planszę, zanim skończy się czas.

 • Rec-Tang-Zings
  Rec-Tang-Zings
  Zagrano 17707 razy

  Wszystkie te dziwaczne kształy mają za sobą ciężki dzień i potrzebują snu. Ale grupa marudnych prostokątów nie chce spać i zamierza obudzić wszystkich przyjaciół. Czy pomożesz je uśpić, aby nie doprowadzały nikogo do szału? Tylko ty możesz zapewnić im odpowiednią dawkę snu.

 • Historia słodkich klejnotów
  Historia słodkich klejnotów
  Zagrano 13139 razy

  Zaproś znajomych i spróbuj swoich sił w wyzwaniu w dopasowywanie trzech klejnotów. Połącz razem co najmniej trzy klejnoty, by zdobyć jak najwięcej punktów. Pospiesz się, masz ograniczony czas na ukończenie gry w dopasowywanie 3 elementów.

 • Battle monster RPG
  Battle monster RPG
  Zagrano 4768 razy

  Witaj w grze Battle Monster! Właśnie zdarzyło ci się wpaść na dzikiego potwora. Stocz walkę i utwórz jak najwięcej rzędów złożonych z trzech takich samych kamieni. Ułóż i zorganizuj swoje zwierzątka tak, by pomogły ci wygrać bitwę. Czy potrafisz się świetnie zorganizować? Do boju!

 • Jewel City
  Jewel City
  Zagrano 35406 razy

  W grze Jewel City masz do dyspozycji klejnoty w różnych kolorach! Dopasuj co najmniej 3 klejnoty tego samego koloru, aby zdobyć punkty – ale uwaga, musisz wygrać walkę z czasem. Korzystaj z pomocnych wskazówek i zdobywaj mnożniki punktów, aby było ich jeszcze więcej! Przygotuj się na kolorową zabawę!

 • Jewel Search
  Jewel Search
  Zagrano 14548 razy

  W tej wspaniałej grze w dopasowywanie 3 elementów musisz szybko myśleć, by pokonać każdą rundę i zebrać wystarczającą liczbę punktów. Gra Jewel Search sprawdzi, jak poradzisz sobie z błyszczącymi, kolorowymi klejnotami i pomocnymi ulepszeniami, które wpłyną na wynik każdego etapu. Przygotuj się na poszukiwanie klejnotów!

 • Żelkowe szaleństwo
  Żelkowe szaleństwo
  Zagrano 896 razy

  Te trzęsące się galaretki trzymają się nieźle, ale czasem trochę się gubią. Dopasuj i ułóż takie same galaretki, aby usunąć je z planszy w tej grze w dopasowywanie 3 elementów!

 • Klątwa klejnotów
  Klątwa klejnotów
  Zagrano 4309 razy

  Zamieniaj miejscami starożytne relikwie tak, aby utworzyć rząd z co najmniej trzech identycznych kamieni. Utwórz jak najwięcej złotych kwadratów w tej śmiesznej łamigłówce typu "dopasuj 3".

 • Święta Mikołaja Fr33z
  Święta Mikołaja Fr33z
  Zagrano 24209 razy

  Mikołaj utknął w kominie i aby go uwolnić, musisz napełnić jego worek co najmniej 3 dopasowanymi elementami zanim spadnie. Baw się dobrze w grze Święta Mikołaja Fr33z!

 • The Legend of El Dorado
  The Legend of El Dorado
  Zagrano 161535 razy

  Dołącz do Doktora von Huttena i jego zespołu w czasie ekspedycji przez lasy deszczowe Ameryki Południowej w grze The Legend of El Dorado Deluxe. Mapa konkwistadorów pokaże ci drogę do świątyń słońca. Czy złoto z El Dorado naprawdę istnieje, czy to tylko mit? Użyj umiejętności i strategii i poszukaj złota w tej grze przygodowej!

 • Ratuj Smerfy
  Ratuj Smerfy
  Zagrano 87948 razy

  Gargamelowi tym razem się udało! Porwał Smerfetkę, Ważniaka i ich przyjaciół. Teraz ty i Papa Smerf musicie uratować ich z lochu. Gargamel zamknął Smerfy w drewnianiej klatce, którą można rozbić, tylko kiedy dopasuje się wszystkie kolorowe płytki na planszy. Dzięki twojej pomocy Papa Smerf będzie mógł uwolnić swoich przyjaciół w tej eksytującej łamigłówce.

 • Futrzaste szaleństwo
  Futrzaste szaleństwo
  Zagrano 12075 razy

  Na boisku jest za dużo futrzaków. Wyczyść boisko, łącząc co najmniej 3 stworzenia w jednym rzędzie. Układaj je kolorami – im więcej dopasujesz futra w tym samym kolorze, tym więcej mocy zdobędziesz. Baw się doskonale w tej futrzastej grze w dopasowywanie 3 przedmiotów!

 • Kropki i kwadraty
  Kropki i kwadraty
  Zagrano 15251 razy

  Połącz kropki tego samego koloru w strategiczny sposób, aby usunąć je, tworząc kwadrat. Zdobywaj kombinacje i wspomagacze, aby zwiększyć swój wynik, zmieniając kolor kropek w przypadkowych rzędach na identyczny. Potrenuj szare komórki, wypatrując w grze kwadratów. Czy uda ci się połączyć wszystkie kropki?

 • Muddy Business
  Muddy Business
  Zagrano 31570 razy
 • 1010 zwierząt
  1010 zwierząt
  Zagrano 79964 razy

  Ta gra logiczna jest kompletnie zwariowana i pełna uroczych zwierząt. Spójrz na planszę i zobacz, czy uda ci się połączyć zwierzęta tego samego typu. Musisz połączyć je w pionowe lub poziome linie. Czy połączysz lisy z lisami, a sowy z sowami? Przekonajmy się!

 • Słodkie opowieści
  Słodkie opowieści
  Zagrano 6307 razy

  Ten mały potwór uwielbia ciasta, ale jest bardzo grymaśny. Czy możesz mu pomóc podczas następnej uczty?

 • March Zuma
  March Zuma
  Zagrano 5298 razy

  Ta gra wywodzi się od klasycznej Zumy, ale zamiast małych kulek będziesz układać w niej kolorami ludziki.

 • Magic Stones
  Magic Stones
  Zagrano 77471 razy
 • Deerling Season Slider
  Deerling Season Slider
  Zagrano 7652 razy

  Kolory zmieniających się pór roku są takie piękne! Narysuj ścieżkę dla jelonka, aby zdobyć punkty. Usuwaj linie złożone z takich samych klocków z wizerunkiem liści, kwiatów lub płatków śniegu, aby pora roku zmieniła się w Gorący tryb. Wykonuj specjalne triki, kiedy zegar odmierza czas. Zdobądź kolorowe trofeum i baw się świetnie, grając w tę darmową grę typu 3 w linii, podobną do Collapse.

  • Match Craft
   Match Craft
   Zagrano 68807 razy

   Gra typu 3 w linii, którą Minecraft czyni jedyną w swoim rodzaju. Zbierz co najmniej trzy takie same cegły i spróbuj połączyć jak najwięcej cegieł, aby je usunąć. Osiągaj różne cele z każdym kolejnym poziomem. Naprzód! Udowodnij swoją umiejętność dopasowywania!

  • Animals Connect
   Animals Connect
   Zagrano 5699 razy

   W tej uroczej grze typu mahjong twoje zadanie polega na połączeniu wszystkch zwierzaków w pracy i usunięciu ich z planszy. Ścieżka łącząca dwa zwierzątka może mieć nie więcej niż dwa kąty proste. Graj o najlepszy wynik i jak najszybciej twórz kombinacje, aby otrzymać punkty bonusowe. Ile poziomów uda ci się ukończyć, zanim upłynie wyznaczony czas?

  • Pet Pop Party
   Pet Pop Party
   Zagrano 9803 razy

   Dopasowuj urocze kotki, króliczki i niedźwiadki, aby zdobyć punkty i wygrać monety. Osiągnij cel za pomocą magicznego cukierka i zdobądź wzmocnienia, dopasowując do siebie i ratując więcej niż trzy zwierzątka. Dołącz do zabawy w Pet Pop Party w tej darmowej łamigłówce typu trzy w linii!

  • Farm of Dreams
   Farm of Dreams
   Zagrano 158249 razy

   Na Farmie Snów spełniają się marzenia! Zarabiaj złote monety dzięki umiejętnościom dopasowywania i kupuj najlepsze rośliny, zwierzęta i stragany, aby rozwinąć swój biznes. Dopasuj takie same owoce i warzywa i ulepszaj swoją farmę, aby zostać najlepszym rolnikiem w okolicy Czy uda ci się odnieść sukces w roli rolnika? Zbuduj farmę swoich snów w tej darmowej grze online.

  • Lodowa 10
   Lodowa 10
   Zagrano 9180 razy

   Gra Lodowa 10 to śmieszna łamigłówka, w której należy dopasować figury do sześciokątnej siatki. Twórz linie w poziomie i pionie, aby usunąć klocki i uzyskać więcej miejsca na kolejne figury. Im więcej linii utworzysz, tym wyższy będzie twój wynik.

  • Galaxy Mission
   Galaxy Mission
   Zagrano 30568 razy

   Zaraz zacznie się twoja następna gwiezdna bitwa. Przygotuj się do wysadzenia w powietrze paru łobuzów.

  • Halloween Chain
   Halloween Chain
   Zagrano 36257 razy

   Halloween Chain to gra w dopasowywanie 3 elementów, podobna do gry logicznej Zuma. Są w niej trzy kolejne poziomy i rzędy, a twoim zadaniem jest usunięcie jak największej liczby dyniowych kulek poprzez połączenie identycznych kolorów. Dopilnuj, aby łańcuch z dyń nie dotknął gigantycznej dyni na końcu długiej linii. Nie ma co się bać, strzelaj i jak najszybciej dopasowuj kolory.

  • Ben 10: Match it
   Ben 10: Match it
   Zagrano 2491 razy

   Zagraj w klasyczną grę w dopasowywanie razem z Benem 10! Połącz co najmniej trzech identycznych kosmitów, by ich zniszczyć. Dopasowuj kosmitów tak, by zmienić kolor całego tła. Aby wygrać w tej wesołej grze w dopasowywanie trzech elementów, musisz z wyprzedzeniem planować kolejne ruchy.

  • Inside Pudding Land
   Inside Pudding Land
   Zagrano 29223 razy

   Czy masz talent do wyszukiwania dopasowań? Zdobądź monety i osiągnij cel w tej wspaniałej grze w dopasowywanie 3 elementów, podobnej do gry Diamond Dash! Wyzwól swoje emocje dzięki tym wesołym postaciom – jedno kliknięcie wystarczy, by pozbyć się grupy co najmniej trzech złych buziek. Wyszukuj większe grupy pasujących do siebie buziek i zdobywaj dodatkowe punkty! Naciskaj wzmocnienia, by usuwać całe rzędy. Zmierz się z zegarem albo przejdź poziom przy ograniczonej liczbie ruchów. Baw się doskonale na ponad trzydziestu poziomach w grze Inside Pudding Land!

  • Greedy Gnomes
   Greedy Gnomes
   Zagrano 3546 razy

   Dwaj bracia gnomy Zus i Us grają w grę dla sknerusów. Obydwaj są bardzo bogaci i używają rubinów i diamentów jako pionków, żeby przechytrzyć siebie nawzajem i zdobyć jak najwięcej linii z czterema elementami. Zagraj ze znajomym albo jako pojedynczy gracz, by przekonać się, który z braci wygra.

  • Fruita Crush
   Fruita Crush
   Zagrano 128019 razy

   Gra Fruita Crush polega na dopasowywaniu elementów – musisz połączyć ze sobą mnóstwo pysznych owoców. Wskocz do tego fantastycznego świata i zostań mistrzem na ponad 100 poziomach. Połącz co najmniej 3 owoce, zbierz jak najwięcej punktów i aktywuj wszystkie premie, by zdobyć jak najwyższy wynik. Czy przejdziesz wszystkie poziomy?

  • Back To The Future: Blitz Through Time
   Back To The Future: Blitz Through Time
   Zagrano 1553 razy

   October 21 is the day Marty McFly and Doc Brown traveled into the future (or to the present to be exact). Match the colored molecules to get the DeLorean Time Machine up to 88 MPH and travel through time. Take too long to find a match and you'll drop down to zero. Hurry up before it's too late!