Gry Pielęgnowanie

 • Hello Kitty: Idealne zęby
  Hello Kitty: Idealne zęby
  Zagrano 6960 razy

  Auu! Kitty chyba zjadła za dużo słodyczy! Czy pomożesz jej odzyskać piękny uśmiech?

 • Mała Hania dba o higienę
  Mała Hania dba o higienę
  Zagrano 7305 razy

  Mała Hania wróciła do domu po zabawie w błocie - jest cała zakurzona i ubrudzona! Wypierz jej brudne ubrania i daj czyste.

 • Mała Hania: Opieka nad rodzeństwem
  Mała Hania: Opieka nad rodzeństwem
  Zagrano 30691 razy

  Najnowsze zadanie Hani: zaopiekować się malutkim braciszkiem. Czy pomożesz jej zająć się małym Mattem?

 • Nagły wypadek: Odraza
  Nagły wypadek: Odraza
  Zagrano 13980 razy

  Odraza miała wypadek, gdy przeglądała wspomnienia Riley! Zabierz ją do szpitala, gdzie uzyska odpowiednią pomoc medyczną. Zbadaj jej puls i wylecz rany, aby jak najszybciej była znów gotowa na nowe przygody!

 • Mała Pou: Problemy z zębami
  Mała Pou: Problemy z zębami
  Zagrano 14462 razy

  Czy chcesz zostać dentystką? Pomóż małej Pou zadbać o zęby. Niech Pou zadba o higienę jamy ustnej i cieszy się z pięknego, zdrowego uśmiechu. Usuń kamień nazębny i napraw zepsute zęby, które są skutkiem jedzenia zbyt dużej ilości słodyczy. Och Pou, masz teraz naprawdę piękny uśmiech!

 • Opieka nad dzieckiem: Salon spa
  Opieka nad dzieckiem: Salon spa
  Zagrano 31525 razy

  Ta urocza dziewczynka ma szczęście, bo dzięki tobie będzie mogła się pobawić w trakcie kąpieli! Czy pomożesz jej przygotować się do snu?

 • Roszpunka: Pielęgnacja dłoni
  Roszpunka: Pielęgnacja dłoni
  Zagrano 36898 razy

  Roszpunka potrzebuje twojej pomocy! Pomóż jej wyleczyć dłonie w tej darmowej grze, w której wcielasz się w rolę lekarza. Czy masz ręce, które leczą?

 • Rybka małej Arielki
  Rybka małej Arielki
  Zagrano 7504 razy

  O nie! Florek, najlepszy przyjaciel syrenki, został ranny. Czy pomożesz Florkowi i małej Arielce w podmorskiej pielęgnacji?

 • Nagły wypadek: reanimacja Elsy
  Nagły wypadek: reanimacja Elsy
  Zagrano 71623 razy

  Ocuć Elsę w tej interaktywnej grze medycznej. Serce Elsy przestało bić, więc sprawdź, jak udzielić jej pomocy – użyj maski tlenowej i innych przyrządów, by przywrócić ją do życia.

 • Mała Hania: Dzień dziadków
  Mała Hania: Dzień dziadków
  Zagrano 35975 razy

  Mała Hania i jej przyjaciele zaplanowali niespodziankę dla dziadków. Baw się dobrze i wykonaj specjalne zadania, aby ten dzień był wyjątkowo piękny dla Hani i jej ukochanych dziadków.

 • Anna w szpitalu
  Anna w szpitalu
  Zagrano 36511 razy

  Anna miała wypadek i musi jak najszybciej wrócić do zdrowia! Zaopiekuj się nią krok po kroku w gabinecie lekarskim i zapewnij najlepszą pomoc medyczną. Zostań jej osobistą pielęgniarką, wylecz ją i pomóż jej wrócić do pełni formy!

 • Piękno z pazurem: Edycja świąteczna
  Piękno z pazurem: Edycja świąteczna
  Zagrano 72835 razy

  Te zwierzaki chcą poczuć świąteczny nastrój. Czy podarujesz im trochę bożonarodzeniowej radości?

 • Anna Skating Accident
  Anna Skating Accident
  Zagrano 92333 razy
 • Super Babysitter
  Super Babysitter
  Zagrano 34396 razy

  Czy potrafisz utrzymać dzieciaki pod kontrolą, dopóki nie wrócą ich rodzice?

 • Lekarz kucyków
  Lekarz kucyków
  Zagrano 11780 razy

  Ten magiczny kucyk uwielbia wędrówki po wzgórzach wokół domu w zaczarowanym królestwie. Niestety, potknęła się o skałę i zraniła kopytko. Czy zabierzesz ją do szpitala dla zwierząt, by ją wyleczyć? Ten biedny kucyk trochę się potłukł i trzeba mu także wyjąć kilka drzazg.

 • Jasmine i Sułtan: Pałacowe zwierzaki
  Jasmine i Sułtan: Pałacowe zwierzaki
  Zagrano 9247 razy

  Wszystkie egzotyczne zwierzęta w pałacu Jasminy bardzo się dziś pobrudziły. Trzeba je wykąpać. Dołącz do księżniczki Disneya w królewskich komnatach i wykąp wszystkie zwierzaki. Przygotowała sporo mydła i ręczników. Możesz rozpocząć od znalezienia słuchawki prysznicowej i opłukania uroczego tygryska Jasminy.

 • Elsa: Opieka porodowa
  Elsa: Opieka porodowa
  Zagrano 204710 razy

  Pomóż Elsie w ten wyjątkowy dzień! Właśnie ma zostać mamą uroczego malucha. Zadzwoń po karetkę i pomóż lekarzowi w różnych czynnościach. Dopilnuj, by wszystko było dobrze z księżniczką i noworodkiem.

 • SuperBarbie ratuje Elsę
  SuperBarbie ratuje Elsę
  Zagrano 12730 razy

  SuperBarbie ratuje i leczy Elsę, by przywrócić jej magię z Krainy Lodu. Usuń odłamki lodu i wyczyść poranioną twarz Elsy. Zrób zdjęcie rentgenowskie, by zobaczyć, czy ma jakieś złamania. Doktorze, tylko ty możesz pomóc Elsie odzyskać magiczną moc!

 • Elsa z Krainy Lodu: Wizyta lekarska
  Elsa z Krainy Lodu: Wizyta lekarska
  Zagrano 54177 razy

  O nie! Elsa zachorowała! Czy ktoś może wezwać lekarza...?

 • Mała Pou i dzidziuś
  Mała Pou i dzidziuś
  Zagrano 18179 razy

  Rodzina Pou powiększy się o małą dziewczynkę! Pomóż mamie Pou spakować torbę i przygotować się do szpitala. Musisz pomóc mamie zająć się tą uroczą malutką dziewczynką. Daj maluchowi całusa, ponieważ dobra z ciebie opiekunka. Wspaniała, szczęśliwa rodzina jest wdzięczna za twoją pomoc!

 • Dziecięce zabawy
  Dziecięce zabawy
  Zagrano 24775 razy

  Sarah zajmuje się swoją młodszą siostrą Emmą. Czy nauczysz małą Emmę bawić się po kryjomu i robić psikusy swojej starszej siostrze? Oddaj się zabawie, ale uważaj na Sarah!

 • Gwiezdne zwierzątka: Mały kucyk
  Gwiezdne zwierzątka: Mały kucyk
  Zagrano 12668 razy

  O nie! Twój piękny kucyk jest cały brudny i trzeba się nim natychmiast zająć! Gwiezdne zwierzątka: Mały kucyk to gra, w której musisz umyć, uczesać i nakarmić małego kucyka. W odróżnieniu od innych gier o kucykach, masz tutaj dużo więcej opcji do wyboru, aby dopasować kucyka do swoich upodobań. Dzięki miłości i opiece twój kucyk będzie najwspanialszy na świecie!

 • Cute Baby Cold Doctor
  Cute Baby Cold Doctor
  Zagrano 4221 razy

  Pory roku się zmieniają, a ta dziewczynka za długo bawiła się na dworze. Panuje przeziębienie, grypa i alergia, a ta mała dziewczynka już ma objawy przeziębienia. Pomóż tej ładnej pielęgniarce zbadać dziewczynkę i dać jej odpowiednie leki, by znowu była zdrowa i mogła się bawić!

 • Arielka: Kąpiel malucha
  Arielka: Kąpiel malucha
  Zagrano 32539 razy

  Nadeszła pora kąpieli! Melody, córka Arielki, trochę się pobrudziła i pora ją wykąpać! Dołącz do nich na tej pięknej lagunie. Arielka przygotowała mydło i szczotki. Dzięki twojej pomocy podwodna księżniczka zaraz oczyści Melody.

 • Arielka i zwierzątka z morskiego pałacu
  Arielka i zwierzątka z morskiego pałacu
  Zagrano 23942 razy

  Arielka, jedna z najpopularniejszych księżniczek Disneya, wita cię w swoim pałacu! Razem z nią jest Muszelka, jej ulubiony konik morski. Zadbaj o pupilka Arielki, zanim wyprowadzisz go na spacer. Wykąp, wysusz, wypielęgnuj i wystylizuj konika! Niech Muszelka stanie się prawdziwą ozdobą pałacu!

 • Księżniczka Anna u laryngologa
  Księżniczka Anna u laryngologa
  Zagrano 17151 razy

  Anna zeszłego wieczoru była na przyjęciu. Zabawiła tam do późna i chyba złapała jakiegoś wirusa. Zabierzmy ją do najbliższego gabinetu lekarskiego i rzućmy okiem na jej gardło. To grypa, przeziębienie, czy coś zupełnie innego? To ty musisz odpowiedzieć na to pytanie i pomóc biednej Annie poczuć się lepiej w tej śmiesznej grze medycznej.

 • Mała Hania w Disneylandzie
  Mała Hania w Disneylandzie
  Zagrano 32133 razy

  Hania jest bardzo podekscytowana wyprawą do Disneylandu! Nie może się doczekać spotkania ze swoimi ulubionymi bohaterami Disneya, szczególnie Minnie i Mikim. Ale najpierw musisz jej pomóc w spakowaniu bagaży. Pamiętaj, by spakować jedzenie, misia, okulary przeciwsłoneczne i aparat fotograficzny. Bawcie się dobrze, dziewczyny!

 • Minions Foot Doctors
  Minions Foot Doctors
  Zagrano 35024 razy
 • Baby Hazel Doctor Dressup
  Baby Hazel Doctor Dressup
  Zagrano 41879 razy

  Czas na pogotowie modowe! Bez względu na wiek, każdy może się sprawdzić. Ubierz małą Hanię w czysty biały fartuch, czepek pielęgniarki i stylowe dodatki! Wybierz fryzurę, buty i nie tylko! Możesz również pomagać doktor Hani i podawać jej potrzebne przyrządy. Pospiesz się. Hania musi dotrzeć do szpitala na czas, aby zająć się pacjentami. Tylko ty możesz uratować małą Hanię przed modową katastrofą!

 • Elsa w szpitalu
  Elsa w szpitalu
  Zagrano 55367 razy

  Elsa świetnie się bawiła, zjeżdżając na sankach, póki nie wpadła w wielką zaspę. Dziewczynka jest ranna, a nasza ulubiona królowa musi szybko jej pomóc! Przebierz Elsę w szpitalną koszulę, aby rozpocząć leczenie. Podaj jej właściwą dawkę lekarstwa i zdezynfekuj rany. Czy okażesz się dla Elsy prawdziwym bohaterem i pomożesz jej w pełni wyzdrowieć?

 • Pou Baby Wash
  Pou Baby Wash
  Zagrano 14864 razy
 • Belle and Petit: Palace Pets
  Belle and Petit: Palace Pets
  Zagrano 5931 razy

  Wszystkie te królewskie zwierzątka są okropnie brudne. Zróbmy im kąpiel, by znowu pięknie wyglądały.

 • Draculaura Nose Doctor
  Draculaura Nose Doctor
  Zagrano 4984 razy

  Ta nastoletnia wampirzyca ma dość nieprzyjemny problem ze swoim nosem. Zobacz, czy uda ci się jej pomóc.

 • Dentist Crazy Day
  Dentist Crazy Day
  Zagrano 3406 razy

  Niektóre maluchy zjadły za dużo słodyczy i popsuły im się ząbki. Pomóż im zwalczyć bakterie, brzydki zapach z ust i wyrwij zepsute zęby. Usuń też gumę i ten paskudny kamień nazębny. Czy pomożesz dentyście w tym zwariowanym dniu? Spróbuj przywrócić jego pacjentom zdrowy uśmiech!

 • Barbara Flu Doctor
  Barbara Flu Doctor
  Zagrano 2627 razy

  Barbarę złapał deszcz, gdy wyszła na spacer z psem. Bardzo mocno się przeziębiła. Trzeba zabrać ją do lekarza.

 • Twilight Sparkle Bubble Bath
  Twilight Sparkle Bubble Bath
  Zagrano 22232 razy

  Każda dziewczyna uwielbia odrobinę blasku i błyskotek, prawda? Twilight uwielbia relaksujące gorące kąpiele! Udekoruj wannę Twilight gwiazdkami i bąbelkami, by jej pokazać, jak bardzo ci na niej zależy. Ten mały kucyk jest twój i zasługuje na wszystko, co najlepsze!

  • Mała Hania: Opieka na zwierzakiem
   Mała Hania: Opieka na zwierzakiem
   Zagrano 35928 razy

   Hania potrzebuje twojej pomocy przy opiece nad swoim królikiem, Honey. Naucz się go czyścić, karmić i bawić się z nim. Wyruszcie też na wspaniałą przygodę! Czeka cię wesoła zabawa z Hanią i jej królikiem.

  • Elsa Real Dentist
   Elsa Real Dentist
   Zagrano 30710 razy

   Auu! Elsa zjadła zbyt dużo cukeirków i teraz dokucza jej dotkliwy ból zęba. Pomóż przywrócić uśmiech na jej twarzy! Kieruj się wskazówkami i pomóż dentyście wyleczyć jej ząb!

  • Baby Pony Bath
   Baby Pony Bath
   Zagrano 2813 razy

   Ten malutki kucyk ma ochotę na relaksującą kąpiel w pianie. Zacznijmy od napełnienia wanny wodą.

  • Hospital for Children
   Hospital for Children
   Zagrano 5832 razy

   Te słodkie dzieciaki nie czują się dziś najlepiej. Jak najszybciej im pomóż i spraw, by poczuły się lepiej.

  • Baby Lessons with Elsa
   Baby Lessons with Elsa
   Zagrano 3367 razy

   Królowa Elsa jest teraz mamą uroczego malucha! Musisz zostać idealną nauczycielką i pokazać dziewczynce, jak pokolorować kolorowankę, w której można zobaczyć przygody Elsy i jej przyjaciół.

  • Royal Dentist
   Royal Dentist
   Zagrano 3033 razy

   Książęta Edward i Ali uwielbiają jeść słodycze, ale mają przez to zepsute zęby. Pobaw się w królewskiego dentystę i spraw, by odzyskali piękny i zdrowy uśmiech.

  • Cinderella Baby Wash
   Cinderella Baby Wash
   Zagrano 1593 razy

   Wykonuj polecenia i wykąp małego Kopciuszka. Kiedy dziewczynka poczuje się czysto i świeżo, wybierz dla niej jakiś wspaniały strój.

  • Barbie Selfie Accident
   Barbie Selfie Accident
   Zagrano 2380 razy

   Barbie chciała zrobić selfie podczas surfowania, aby pokazać je znajomym z portali społecznościowych, ale to nie był dobry pomysł. Doszło do wypadku i konieczna jest twoja pomoc!

  • Paws to Beauty: Arctic Edition
   Paws to Beauty: Arctic Edition
   Zagrano 34334 razy
  • Baby Sibling Care
   Baby Sibling Care
   Zagrano 2415 razy
  • Princess Anna: Arm Surgery
   Princess Anna: Arm Surgery
   Zagrano 15730 razy

   Mała księżniczka zraniła się w rękę w czasie zabawy na śniegu. Trzeba szybko zabrać ją do lekarza.

  • Crazy Doctor
   Crazy Doctor
   Zagrano 547 razy