Nowy

 
 • Plan dnia księżniczki
  Plan dnia księżniczki
  Zagrano 1037 razy

  Ta bardzo zajęta księżniczka przygotowuje się do kolejnego intensywnego dnia na uniwersytecie. Pomóż jej przyrządzić pożywne śniadanie, a potem przygotować wszystkie rzeczy na zajęcia. Musi również wybrać świetny strój, zanim wyruszy na kampus w tej grze dla dziewczyn.

 • Księżniczki na wybiegu: Konkurs mody.
  Księżniczki na wybiegu: Konkurs mody.
  Zagrano 3657 razy

  Trzy księżniczki, jeden wybieg. Która z nich wygra w tym pasjonującym konkursie mody? Wszystko zależy od Ciebie. Pomóż królewskim postaciom zaprojektować ich stroje, dobrać fryzury, zanim dumnie wkroczą na wybieg w tej grze w ubieranki dla dziewczyn.

 • Pierwsza impreza: Styl księżniczki
  Pierwsza impreza: Styl księżniczki
  Zagrano 3854 razy

  Ta księżniczka organizuje swoją pierwszą imprezę. Jaki temat przewodni powinna wybrać? Nie może się zdecydować, więc potrzebuje Twojej pomocy w tej grze online dla dziewczyn. Dołącz do niej, gdy wybiera temat, dekoruje dom i zaprasza gości.

 • Wieczorna randka
  Wieczorna randka
  Zagrano 1316 razy

  Ta para chce mieć najlepszą randkę w życiu. Możesz pomóc im stworzyć idealny wieczór? Wybierz prześliczne dekoracje do ich jadalni oraz eleganckie stroje w tej grze online dla dziewczyn.

 • Księżniczki kontra mściciele: Zamiana
  Księżniczki kontra mściciele: Zamiana
  Zagrano 209 razy

  Twoje ulubione księżniczki zamieniają się twarzami z kilkoma największymi mścicielami na świecie. Oczywiście zrobią to przy użyciu aplikacji. Pomóż im wybrać czadowe ubrania i fryzury, zanim sprawdzą, jak by wyglądały, gdyby naprawdę doszło do zamiany, w tej głupiutkiej grze w metamorfozę.

 • Ellie: Przygotuj się ze mną
  Ellie: Przygotuj się ze mną
  Zagrano 11500 razy

  Ellie zawsze wygląda olśniewająco. Jaki jest jej sekret? Dowiesz się, grając w tę grę w ubieranki dla dziewczyn. Dołącz do niej, gdy szykuje się na dzień pełen zabawy. Dostaniesz od Ellie masę fajnych wskazówek o modzie, gdy będzie nakładać makijaż i wybierać strój.

 • Cosmic Explorer
  Cosmic Explorer
  Zagrano 0 razy

  Odważny kosmita eksploruje kilka nowych planet w tej grze akcji 3D. Czy możesz pomóc mu pozostać przy życiu podczas jego misji? Będzie musiał użyć latających kwiatów i platform, gdy bada każdy zakątek tych fascynujących planet.

 • Hydraulik i rury
  Hydraulik i rury
  Zagrano 53 razy

  Rury całkiem się pomieszały! Czy dasz radę poprawnie je podłączyć, zanim woda zacznie płynąć? Pracuj szybko, bo inaczej wszystko zostanie zalane w tej zwariowanej grze logicznej.

 • Audrey adoptuje szczeniaka
  Audrey adoptuje szczeniaka
  Zagrano 303 razy

  Audrey postanowiła zaadoptować szczeniaka, ale maleństwo naprawdę potrzebuje czułości. Czy możesz pomóc dziewczynce przygotować kąpiel dla jej nowego futrzaka, w tej grze dla dziewczyn? Trzeba będzie obciąć jej futerko i wyszczotkować.

 • Orientalny wyścig
  Orientalny wyścig
  Zagrano 697 razy

  Czy zdążysz przed upływem czasu w tej ekscytującej grze logicznej? Połącz jak najszybciej kafelki — inaczej gra się skończy!

 • Morski hydraulik
  Morski hydraulik
  Zagrano 87 razy

  Zanurkuj do samego dna morskiego i spróbuj naprawić te rury. Są całkiem poplątane! Czy potrafisz połączyć je prawidłowo, aby nie zalały morza niebieską mazią? Rybki w tej pasjonującej grze logicznej na pewno będą bardzo wdzięczne!

 • Patyczak na desce
  Patyczak na desce
  Zagrano 714 razy

  Ten skejt chce zmierzyć się z najtrudniejszymi trasami w mieście. Pomożesz mu dojechać do samego końca, wykonując przy tym niesamowite triki? Sprawdź, czy uda ci się zrobić ollie, unikając przy tym kaktusów w tej grze ze sportem miejskim.

 • Mahjong Chain: Classic
  Mahjong Chain: Classic
  Zagrano 0 razy

  W tej tradycyjnej wersji popularnej gry planszowej czeka na ciebie 10 niepowtarzalnych poziomów. Jak najszybciej dopasuj do siebie płytki. Czas ucieka!

 • Armia żołnierzy: Wojna światowa
  Armia żołnierzy: Wojna światowa
  Zagrano 158 razy

  Twoja misja: wytępić wszystkie zombie. Narzędzia: mnóstwo żołnierzy, mnóstwo broni i odlotowa baza wojskowa. Sprawdź, jak szybko uda ci się rozgromić ożywieńców w tej strategicznej grze akcji.

 • Księżniczka-syrenka: Pobyt w szpitalu
  Księżniczka-syrenka: Pobyt w szpitalu
  Zagrano 52 razy

  Ta księżniczka-syrenka ma naprawdę okropny dzień. Została złapana w sieć, gdy próbowała uciec przed głodnym rekinem. Czy pomożesz jej uwolnić się z sieci, a potem wyleczyć rany w tej magicznej grze symulacyjnej?

 • Klub książki Ellie
  Klub książki Ellie
  Zagrano 179 razy

  Ellie organizuje spotkanie klubu książki dla swoich przyjaciółek. Zamierzają na nim przeczytać dwie pasjonujące powieści z różnych gatunków, a potem je omówić. Pomożesz im przygotować świetne stroje, zanim zaczną rozmawiać i zajadać się przysmakami w tej grze dla dziewczyn?

 • Księżniczka: Rejs po Karaibach
  Księżniczka: Rejs po Karaibach
  Zagrano 455 razy

  Rejs po Karaibach to wakacyjny cel księżniczki w tej ubierance dla dziewczyn. Przyłącz się do niej, jak wybiera stroje na imprezę na basenie, romantyczną kolację oraz wycieczkę na tropikalną wyspę.

 • Bug Match
  Bug Match
  Zagrano 2695 razy

  Gotowi na przygodę z robakami? W tej grze można wypróbować swoje umiejętności, w ograniczonym czasie próbując dopasować te urocze robaczki, aby zniknęły. Parując je można odblokować miny i inne specjalne moce!

 • Shifty Gears
  Shifty Gears
  Zagrano 110 razy

  Pacjent z mocami mistycznymi zbiegł z tajnego laboratorium. Pomóż mu uciec w tej emocjonującej grze wyścigowej. Może on wykorzystać swoje nowo nabyte zdolności, aby unikać swoich porywaczy i spychać samochody z drogi!

 • Hero Zero
  Hero Zero
  Zagrano 38393 razy
 • Valerian Official Trailer
  Valerian Official Trailer
  Zagrano 0 razy

  desc.

 • Royal Envoy 2
  Royal Envoy 2
  Zagrano 115 razy

  Jesteś specjalnym wysłannikiem, którego zadaniem jest przywrócenie świetności podupadłemu miastu Middleshire.

 • Dzieciak na desce
  Dzieciak na desce
  Zagrano 83 razy

  Ten wyluzowany skejt rusza na miasto, by zebrać jak najwięcej złotych monet. Przyłącz się do niego, jak po drodze wykonuje niesamowite triki na desce. Czy pomożesz mu w bezpiecznej jeździe w tej grze ze sportem miejskim?

 • War Thunder
  War Thunder
  Zagrano 8680 razy

  War Thunder

 • Mój kucyk: Na wyścigach
  Mój kucyk: Na wyścigach
  Zagrano 823 razy

  Dziewczynka razem ze swoim ukochanym kucykiem przygotowują się do serii wyścigów. Aby udało im się dotrzeć do mety, będą potrzebować twojej pomocy. Dołącz do nich, jak zbierają monety i smakowite marchewki, znajdujące się na trasie wyścigu w tej sympatycznej grze sportowej.

 • Patterns Link: Classic
  Patterns Link: Classic
  Zagrano 1039 razy

  Czy potrafisz połączyć ze sobą wszystkie klasyczne wzory w tej wyjątkowej grze typu dopasuj 3? Sprawdź, czy dasz radę dopasować odpowiednie materiały, płytki, a nawet futro, zanim skończy ci się czas.

 • Latająca farma - Lite
  Latająca farma - Lite
  Zagrano 887 razy

  Zapracowany farmer wynalazł latającego robota, którego zadaniem jest pomóc przy uprawie zbóż. Nazywa się Marvin. Czy pomożesz sprawdzić, by jego oprogramowanie było sprawne i gotowe w tej grze w gospodarstwo rolne? Twoim zadaniem będzie pomóc Marvinowi podczas wysiewania roślin, podlewania upraw, a także podczas żniw.

 • Misja Drakuli: W pogoni za krwią
  Misja Drakuli: W pogoni za krwią
  Zagrano 10716 razy

  Najbardziej znany na świecie wampir szuka nocnej przekąski. Czy możesz pomóc mu pozostać w jednym kawałku, gdy biega po dachach w tej upiornej grze przygodowej? Będzie musiał także ominąć wiele drewnianych kołków i co jakiś czas czmychnąć przed głodnemu wilkołakiem.

 • Moda origami księżniczek
  Moda origami księżniczek
  Zagrano 2320 razy

  Cztery księżniczki biorą udział w wyjątkowym pokazie mody. Ich stroje zainspirowane są japońską sztuką origami. Czy możesz pomóc im zaprojektować odjazdowe stylizacje w tej grze w ubieranki dla dziewczynek?

 • Firemen Solitaire
  Firemen Solitaire
  Zagrano 1027 razy

  Usiądź w kantynie strażackiej i przygotuj się na pasjonującą wersję klasycznej gry w karty. Jak najszybciej dopasuj do siebie wszystkie karty, zanim skończy ci się czas.

 • Sekretne życzenie księżniczki
  Sekretne życzenie księżniczki
  Zagrano 1463 razy

  Księżniczka marzy, by spotkać przystojniaka i zakochać się. Może dżin jest w stanie urzeczywistnić jej marzenia? Pomóż jej odnaleźć magiczną lampę i dowiedzieć się, jak zdobyć idealnego chłopaka w tej uroczej grze dla dziewczyn.

 • Kebab z warzywami
  Kebab z warzywami
  Zagrano 5253 razy

  Czy dasz radę obsłużyć klientów w tym ruchliwym kebabie? Sprawdź, czy uda Ci się zachować spokój, gdy będziesz pracować przez wiele zmian w ciągu miesiąca. W tej ekscytującej grze symulacyjnej Twoim zadaniem będzie nauczyć się, jak przyrządzić wszystkie dania z menu.

 • Zombie jako kowboj
  Zombie jako kowboj
  Zagrano 1818 razy

  Zombie myśli, że może zostać kowbojem. Aby zdobyć upragniony cel, będzie potrzebować twojej pomocy. Czy uda ci się rozwiązać te matematyczne zadania, aby uchronić zombie od straty głowy? Dosłownie! Tylko twoje matematyczne umiejętności mogą uchronić go od całkowitego rozwalenia się podczas jazdy na wierzgających koniach, świniach i innych zwierzętach.

 • Zakupoholiczka: Plażowe modelki
  Zakupoholiczka: Plażowe modelki
  Zagrano 8292 razy

  Słońce, piasek i sklepy! Wszystko to znajdziesz w tej grze o robieniu zakupów. Czas znaleźć idealną sukienkę!

 • World of Tanks
  World of Tanks
  Zagrano 91873 razy
 • Agenci SWAT kontra terroryści
  Agenci SWAT kontra terroryści
  Zagrano 6505 razy

  Dwóch agentów jednostki specjalnej SWAT. Wyspa pełna terrorystów. Tony broni. Dołącz do tych śmiałych bohaterów, zamierzających rozgromić przeciwników w tej grze akcji w czasie rzeczywistym. Pomiędzy poziomami możesz dokupić broń, taką jak bazuki czy karabiny maszynowe.

  • Bunny Blox
   Bunny Blox
   Zagrano 1242 razy

   Ten sprytny królik przygotował dla ciebie świetną i wcale niełatwą układankę. Jak szybko uda ci się dopasować wszystkie bloki? Zaraz zaczną szybko spadać, więc musisz zachować maksymalną czujność w tej grze online.

  • Czarne charaktery prekursorami mody
   Czarne charaktery prekursorami mody
   Zagrano 3630 razy

   Jasne, że są złem wcielonym i zawsze knują nikczemne intrygi, ale to nie znaczy, że te nastoletnie czarne charaktery mają zaniedbywać swój wygląd! Pomóż im przygotować szybką metamorfozę w tej grze online.

  • Wodospad klejnotów
   Wodospad klejnotów
   Zagrano 2874 razy

   Jaka ogromna ilość klejnotów, jest ich całe mnóstwo! Możesz coś z tym zrobić? Ułóż je w odpowiedni sposób, aby je usunąć w tej grze logicznej. Jeśli to nie poskutkuje, użyj ładunków wybuchowych!

  • Zostań projektantką mody
   Zostań projektantką mody
   Zagrano 3109 razy

   Jak wygląda praca projektantki mody? Dowiesz się, gdy zagrasz w tę grę w ubieranki i projektowanie. Przygotuj szałowe stroje i wspaniałe suknie dla modelek. Możesz również dobrać dla nich piękne akcesoria i fryzury.

  • Thieves of Egypt
   Thieves of Egypt
   Zagrano 1867 razy

   Czas upływa w tej skomplikowanej grze karcianej. Czy uda Ci się ułożyć wszystkie karty z talii, zanim skończy Ci się czas? Ostrożnie dobieraj karty z numerem osiem, aby stworzyć rzędy z naprzemiennymi kolorami.

  • Księżniczki na wyprzedaży
   Księżniczki na wyprzedaży
   Zagrano 7516 razy

   Księżniczka postanowiła zrobić porządek w swojej szafie i sprzedać część starych ubrań i dodatków. Przyłącz się do jej przyjaciółek na wyprzedaży, jak wybierają swoje ulubione stroje w tej grze dla dziewczyn w zakupy.

  • Trump w biegu
   Trump w biegu
   Zagrano 1138 razy

   Amerykański prezydent Donald Trump jest zdeterminowany, aby wybudować ogromny mur. Będzie musiał unikać krytyków, próbujących go powstrzymać, w tej zwariowanej grze zręcznościowej. Czy pomożesz mu zdobyć upragniony cel?

  • Wielki wąż
   Wielki wąż
   Zagrano 18957 razy

   Ten sympatyczny gad jest bardzo głodny. Czy pomożesz mu zjeść wszystkie pyszne desery?

  • Football Heads: Championship League 2016-2017
   Football Heads: Championship League 2016-2017
   Zagrano 6394 razy

   Najsłynniejsi piłkarze świata zaraz się ze sobą zmierzą twarzą w twarz! Zagraj krótki mecz lub wskakuj do trybu mistrzostw, to wszystko czeka na ciebie w tej pasjonującej grze sportowej. Przed wyjściem na boisko możesz nawet zadecydować o pogodzie, a także o nastrojach kibiców. Czy będą radośnie wiwatować, czy też wygwiżdżą cię z boiska?

  • Ubieranka z kucykiem
   Ubieranka z kucykiem
   Zagrano 6153 razy

   Ten kucyk okropnie pobrudził się podczas popołudniowych harców na pastwisku. Czy pomożesz mu się umyć? Będzie potrzebować kąpieli, a także zabiegów pielęgnacyjnych w tej sympatycznej grze online dla dziewczyn.

  • Zostań dentystą zwierząt
   Zostań dentystą zwierząt
   Zagrano 11250 razy

   Kilkanaście zwierząt czeka w poczekalni, a wszystkie potrzebują twojej pomocy! Mają ogromne problemy z zębami. Czy możesz zrobić im przegląd i znaleźć przyczynę problemu w tej medycznej grze symulacyjnej?

  • Kotkowy mahjong
   Kotkowy mahjong
   Zagrano 2482 razy

   Wejdź do tego zaczarowanego lasu, aby przeżyć niesamowitą logiczną przygodę. Sprawdź, jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie urocze kociaki, znajdujące się na kafelkach. Dzięki temu zadaniu dojdziesz do mistrzostwa w grze w Mahjonga.