Nowy

 
 • Flip Stuff
  Flip Stuff
  Zagrano 0 razy

  Ile razy uda Ci się obrócić te dziwaczne przedmioty? Wyrzuć w powietrze słoiki z kosmitami i przeróżnymi przedmiotami, w tej bardzo dziwnej grze online.

 • Mighty Motors
  Mighty Motors
  Zagrano 298 razy

  Pokaż, jak umiesz się ścigać w tej grze online. Za chwilę w tej czadowej metropolii ruszą uliczne wyścigi. Wskocz za kółko i sprawdź, czy dotrzesz do linii mety przed innymi graczami.

 • Ice O Matik
  Ice O Matik
  Zagrano 103 razy

  Temu robotowi świetnie wychodzi nakładanie lodów, ale nie radzi sobie w pojedynkę. Możesz mu pomóc obsłużyć wszystkich klientów w tej ruchliwej kawiarence? Klienci strasznie się niecierpliwią i nie mogą długo czekać, w tej zakręconej grze symulacyjnej.

 • Iron Snout
  Iron Snout
  Zagrano 0 razy

  Ten prosiak wygląda na naiwniaka, ale tak naprawdę to mistrz kung-fu! Dołącz do niego, gdy zmierzy się z watahą wilków. W ruch pójdzie wszystko: siekiery, piły łańcuchowe... Twoim zadaniem będzie pomóc mu stłuc ich na kwaśne jabłko, niekiedy używając do tego ich własnej broni!

 • Układanka bloków
  Układanka bloków
  Zagrano 0 razy

  Czy uda ci się uniknąć nagromadzenia bloków w tej niełatwej układance typu dopasuj 3? Przyjrzyj się symbolom na blokach i dopasuj je do podobnych bloków.

 • Księżniczka Roku
  Księżniczka Roku
  Zagrano 1439 razy

  Każda z tych księżniczek bierze udział w konkursie na Księżniczkę Roku. Która zwycięży? Wszystko zależy od Twojego wyczucia mody! Pomóż im dobrać czadowe stylizacje przed rozpoczęciem imprezy, w tej grze w ubieranki.

 • Bow Island
  Bow Island
  Zagrano 499 razy

  Na tej zaczarowanej wyspie znajduje się szereg celów. Czy możesz trafić strzałą w każdy z nich? Sprawdź, czy dasz radę trafić w sam środek, gdy podziwiasz krajobraz wyspy w tej strzelance.

 • Talk to My Axe
  Talk to My Axe
  Zagrano 232 razy

  W tej wiosce zaginęli wszyscy mężczyźni! Okrutne kościotrupy, które tu się ostatnio kręciły, chyba mają coś z tym wspólnego. Chwyć za wojenny topór i zacznij rozwalać czaszki w tej średniowiecznej grze akcji.

 • Księżniczka Goldie u dermatologa
  Księżniczka Goldie u dermatologa
  Zagrano 26520 razy

  Ojej! Na twarzy tej biednej księżniczki pojawiło się pełno krostek. Trzeba szybko zabrać ją do dermatologa! Możesz pomóc przekłuć krostki i wyleczyć pozostałe wypryski Goldie w tej grze dla dziewczyn?

 • Sailor Pop
  Sailor Pop
  Zagrano 8532 razy

  Dołącz do tego pirata w poszukiwania przepysznych rybek. Możesz pomóc mu przywieźć masę pstrągów i cały ładunek łososia w tej grze logicznej polegającej na dopasowaniu 3 identycznych elementów.

 • Biedronka i Elsa: Świąteczne selfie
  Biedronka i Elsa: Świąteczne selfie
  Zagrano 1767 razy

  Te najlepsze przyjaciółki chcą sobie zrobić świetne selfie ze świąteczną choinkę w tle. Możesz pomóc im wybrać ubrania, zanim wcisną guzik w telefonie, w tej grze w ubieranki dla dziewczyn?

 • Impreza noworoczna par
  Impreza noworoczna par
  Zagrano 3070 razy

  Te dwie śliczne pary chcą świętować nadejście Nowego Roku w dobrym stylu! Możesz pomóc im dobrać odjazdowe strylizacje, zanim wezmą udział w fantastycznej gali, w tej grze towarzyskiej?

 • World of Tanks
  World of Tanks
  Zagrano 117443 razy
 • World of Warships
  World of Warships
  Zagrano 14630 razy
 • Forgotten Hill: Surgery
  Forgotten Hill: Surgery
  Zagrano 1443 razy

  Może to przez te krwawe ślady dłoni na ścianach, ale ten szpital na pewno nie należy do normalnych miejsc. Czy masz na tyle odwagi, aby sprawdzić, co czai się w tych przerażających korytarzach, i porozmawiać z innymi pacjentami? Przekonaj się, czy dasz radę stąd uciec i nie postradać zmysłów w tej szalonej grze typu point-and-click.

 • Biedronka w saunie
  Biedronka w saunie
  Zagrano 37683 razy

  Ta superbohaterka i jej najlepsza przyjaciółka spędzają relaksujące popołudnie w kompleksie spa. Pomóż im odpocząć od ciągłej walki z przestępcami w tej grze dla dziewczyn. Dziewczyny chciałyby skorzystać z zabiegu kosmetycznego, zanim udadzą się do sauny.

 • Farming Simulator
  Farming Simulator
  Zagrano 16656 razy

  Serwus! Czy chcesz nauczyć się, jak uprawia się żyto i inne zboża? Wskocz więc za kierownicę traktora i zacznij orać pole w tej grze symulacyjnej? Praca na roli jest ciężka, a do tego Twoim zadaniem będzie rozsądnie zarządzać czasem, pilnując poziomu paliwa.

 • Beaver Bubbles
  Beaver Bubbles
  Zagrano 4070 razy

  Te dwa odważne bobry są gotowe rozwalić parę kulek. Stań w obronie ich nadrzecznego domostwa w tej kulkowej strzelance. Bobry zbudowały działko z pnia drzewa, które muszą użyć. Tak więc wyceluj i strzelaj!

 • Elsa Makeover
  Elsa Makeover
  Zagrano 0 razy

  tmp

 • Gala zimowa księżniczki
  Gala zimowa księżniczki
  Zagrano 4788 razy

  Ta fajna księżniczka uwielbia zimowe mroźne dni. Z pewnością będzie chciała więc świętować opady pierwszego śniegu tej zimy. Możesz pomóc jej zorganizować fantastyczną galę dla jej wszystkich znajomych w tej grze dla dziewczyn?

 • Dove: Karnawałowe ubieranki
  Dove: Karnawałowe ubieranki
  Zagrano 10370 razy

  Dove szykuje się na karnawał, ale nie ma bladego pojęcia, jaki kostium ma na siebie włożyć. Pomożesz jej stworzyć stylizację w tej grze dla dziewczyn? Dołącz do niej, gdy przegląda kupkę pudełek z prezentami w poszukiwaniu odjazdowych rzeczy.

 • Ukryta kuchnia
  Ukryta kuchnia
  Zagrano 14735 razy

  Wejdź do kuchni w tym ruchliwym bistro. Dasz radę znaleźć w niej wszystkie brakujące przedmioty? Działaj szybko, gdyż masz tylko parę minut, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Basketball Down
  Basketball Down
  Zagrano 4230 razy

  Na tym niekończącym się boisku pełno jest gwiazd NBA, które z determinacją będą blokować twoje rzuty i wsady. Omijaj przeciwników i precyzyjnie celuj do kosza w tej grze retro w koszykówkę. Jak długo dasz radę wytrwać na boisku i czy uda ci się odblokować koszulki swoich ulubionych drużyn?

 • Księżniczki na imprezie w zamku
  Księżniczki na imprezie w zamku
  Zagrano 6288 razy

  Te trzy księżniczki wybierają się na świąteczną imprezę odbywającą się w największym i najznamienitszym zamku w królestwie. Możesz pomóc im zaprojektować idealne kreacje na tę okazję w tej grze dla dziewczyn?

 • Anna Makeover
  Anna Makeover
  Zagrano 13654 razy

  desc

 • Bąbelkowy strzelec online
  Bąbelkowy strzelec online
  Zagrano 15522 razy

  Połącz co najmniej trzy bąbelki tego samego koloru, aby je zniszczyć! Czy uda ci się usunąć z planszy wszystkie rzędy?

 • Ellie na okładce
  Ellie na okładce
  Zagrano 12407 razy

  Ellie szykuje się na kolejną sesję zdjęciową dla prestiżowego czasopisma o modzie. Możesz udać się do jej przebieralni i wybrać czadową stylizację w tej grze dla dziewczyn?

 • Modnisia Dove: Ubieranki
  Modnisia Dove: Ubieranki
  Zagrano 5863 razy

  Dove chce przymierzyć modne ubrania. Pomóż jej przejrzeć pudełka z prezentami, gdy szuka wszystkich potrzebnych rzeczy. Czy możesz stworzyć dla niej modną stylizację w tej grze dla dziewczyn?

 • Main Power
  Main Power
  Zagrano 7232 razy

  Jak szybko uda ci się połączyć ze sobą wszystkie kable? Czy dasz radę zbudować zamknięty obwód na każdym poziomie dostępnym w tej łamigłówce? To z pewnością doskonałe ćwiczenie dla szarych komórek.

 • Mad Gear Exclusive
  Mad Gear Exclusive
  Zagrano 12240 razy

  Przygotuj się na ostrą jazdę w tej grze w wyścigi 3D. Wybierz z garażu różne odjazdowe pojazdy, zanim rozpoczniesz wyścig. Między rundami możesz ulepszać swoją brykę dzięki niestandardowym funkcjom.

 • League of Angels II
  League of Angels II
  Zagrano 0 razy
 • Jumbo jigsaw
  Jumbo jigsaw
  Zagrano 8144 razy

  Ciesz się kreatywnym światem stworzonym przez holenderskiego rysownika kreskówek w tej trudnej grze online. Dasz radę ułożyć wszystkie elementy tej wirtualnej układanki, na których znajdziesz niektóre najbardziej odjazdowe i zakręcone rysunki Jana van Haasterena?

 • Oceanar io
  Oceanar io
  Zagrano 7407 razy

  Dasz radę stać się nieustraszoną rybą? Przekonaj się, czy możesz zawładnąć oceanem, omijając niebezpieczne meduzy w tej epickiej grze typu io. Wcinaj mnóstwo jedzenia, gdy tworzysz ławicę ryb, przez którą meduzom zmiękną macki.

 • Cindy piecze babeczki
  Cindy piecze babeczki
  Zagrano 12626 razy

  Cindy z córką pieką dzisiaj babeczki. Dołącz do nich w kuchni, gdy przygotowują wszystkie składniki. Trzeba będzie pomóc im wybrać odpowiednie papierowe foremki i przepyszne dodatki w tej grze w gotowanie.

 • Kostki-uśmieszki
  Kostki-uśmieszki
  Zagrano 13489 razy

  Jak szybko zdołasz połączyć te wszystkie uśmieszki? Pozbądź się z ich jak najszybciej z planszy w tej grze na urządzenia mobilne. Możesz zbierać przedmioty, tj. bomby, które przydadzą ci się podczas gry.

 • Randka Sery: Ubieranki
  Randka Sery: Ubieranki
  Zagrano 9071 razy

  Sery wybiera się dziś wieczorem na randkę z przystojniakiem. Pomóż jej wybrać śliczny strój i fajne dodatki spośród pudełek z prezentami. To, jak świetnie będzie wyglądać w tej grze dla dziewczyn, zależy wyłącznie od Ciebie.

  • Soccer Physics Mobile
   Soccer Physics Mobile
   Zagrano 4721 razy

   These soccer players really love to flop around so things get pretty crazy on the field when it's covered in snow. Can you help them nab a few victories, whatever the weather, in this sports game?

  • Odjazdowy hydraulik
   Odjazdowy hydraulik
   Zagrano 15237 razy

   Rury i instalacje wodne znajdujące się pod tymi cudownymi fontannami nie są zbyt ładne. Można rzecz, że są w opłakanym stanie! Dasz radę naprawić je w tej szalonej grze na urządzenia mobilne?

  • Frozen Castle Solitaire
   Frozen Castle Solitaire
   Zagrano 7531 razy

   Za bramą tego magicznego zamku znajdziesz skomplikowaną grę w karty. Dasz radę usunąć wszystkie karty z każdej z tych fajnych talii? Przekonaj się teraz w tej zabawnej grze online.

  • Hero Dolls: Pregnant BFFS
   Hero Dolls: Pregnant BFFS
   Zagrano 61469 razy

   Te dwie superbohaterki są w ciąży. Pomóż im spędzić relaksujący dzień w tej grze dla dziewczyn. Dołącz do mam, gdy zajadają się przepysznymi owocami, biorą witaminy i puszczają fajną muzykę swoim dzieciom.

  • Kogama: Water Park
   Kogama: Water Park
   Zagrano 5419 razy

   W świecie Kogama został otwarty nowy park wodny. Dołącz do graczy z całego świata, gdy dajesz nura do jednego z basenów lub wypróbowujesz zjeżdżalnię. Możesz także po prostu wygrzewać się w słońcu, w tej grze online.

  • Dodgeball Retro
   Dodgeball Retro
   Zagrano 3572 razy

   W tej szalonej grze reguły zbijaka zostały nieco zmienione – celem jest to, by dać się trafić piłką. Nie dopuść do tego, aby piłka trafiła w ścianę. Zmierzysz się z drużyną potworów, robotów, superbohaterów i wielu innych postaci!

  • Rail Nation
   Rail Nation
   Zagrano 0 razy

   cpx

  • Businessman Simulator 2
   Businessman Simulator 2
   Zagrano 1342 razy

   W tej grze polegającej na klikaniu powrócisz do świata wirtualnego biznesu. Stawiaj sobie inteligentne wyzwania, wybierając biznes, który chcesz otworzyć. Czy dzięki tej restauracji z burgerami zarobisz fortunę? A może spróbujesz z butikiem? Przekonaj się teraz!

  • Ellie i szpiedzy: Ubieranki
   Ellie i szpiedzy: Ubieranki
   Zagrano 17317 razy

   Ellie wraz z drużyną zaraz wyruszy w kolejną misję pełną wrażeń, w tej grze dla dziewczyn. Możesz dopilnować, aby wzięli ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy? Będą potrzebować Twojej pomocy przy wyborze czadowych strojów, odjazdowego motocykla oraz innych rzeczy!

  • Połącz ciasta
   Połącz ciasta
   Zagrano 9816 razy

   Te strasznie urocze desery chcą się połączyć ze sobą. Dasz radę przykleić je do siebie przy użyciu masy słodkiego lukieru w tej ślicznej grze na urządzenia mobilne?

  • Idealna para: Zimowe przygotowania
   Idealna para: Zimowe przygotowania
   Zagrano 13811 razy

   Ta śliczna para przygotowuje się do świąt w tej grze dla dziewczyn. Możesz pomóc im udekorować świąteczną choinkę, zanim przebiorą się w totalnie czadowe stroje?

  • Kogama: STUNT Don't Move!
   Kogama: STUNT Don't Move!
   Zagrano 8431 razy

   Popisz się swoimi umiejętnościami, gdy przemierzasz przez tę cześć świata Kogama. Rób akrobacje na oblodzonych stokach górskich i wiele innych rzeczy, w tej grze online.