• Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 2205185 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

 • Kulkowy atak
  Graj
  Kulkowy atak
  Zagrano 29019 razy

  Pomóż Annie i Ewie odkryć tajemnice strażników kulek! Celuj i strzelaj do co najmniej 3 kulek tego samego koloru, by je usunąć i odblokować sekrety każdego poziomu w tej strzelance z dopasowywaniem 3 elementów.

 • Bubblez
  Graj
  Bubblez
  Zagrano 147222 razy

  Hmm... nie chciałem przebić twojego bąbelka. Nie, chwileczkę, a jednak zrobiłem to celowo!

 • Candy Bubble
  Graj
  Candy Bubble
  Zagrano 117991 razy

  Nie ma nic słodszego niż rodzinna gra w strzelanie do baniek: Candy Bubble! Dobrze wyceluj i strzel w bańkę o odpowiednim kolorze, aby sprawić, że pękną i zdobyć mnóstwo punktów. Nie musisz lubić słodyczy, aby polubić tę grę!

 • Bąbelkowe Halloween
  Graj
  Bąbelkowe Halloween
  Zagrano 129949 razy

  Czy te pękające bąbelkowe zjawy nie są strasznie fajne?

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 1153586 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Świat baniek
  Graj
  Świat baniek
  Zagrano 45988 razy

  W tej świetnej grze w strzelanie do baniek z motywem Orientu twoim zadaniem jest precyzyjne celowanie w magiczne klejnoty. Ale musisz ruszyć głową i wykonać jak najlepsze ruchy, bo w każdym poziomie masz ich tylko ograniczoną ilość!

 • Zaginiony Świat
  Graj
  Zaginiony Świat
  Zagrano 24195 razy

  Podróżuj przez Zaginiony Świat, aby odkryć nowy powód, dla którego warto zbierać pieniądze!

 • Królowa śniegu 2
  Graj
  Królowa śniegu 2
  Zagrano 55359 razy

  Uwolnij rodzinę elfów z niewoli nikczemnej władczyni w tej grze-łamigłówce.

 • Woobies
  Graj
  Woobies
  Zagrano 163071 razy

  Te urocze, futrzane kuleczki są w potrzasku! Użyj swej zręczności, aby je uwolnić, a zostaniesz ich bohaterem!

 • Bubblez: Classic
  Graj
  Bubblez: Classic
  Zagrano 21800 razy

  W tej grze polegającej na strzelaniu w bańki możesz sprawdzić swoje umiejętności logiczne. Połącz bańki w tym samym kolorze, aby pękły.

 • Bubble Ocean
  Graj
  Bubble Ocean
  Zagrano 26654 razy

  W tym zakątku oceanu jest coraz więcej pereł. Sprawy na serio wymykają się spod kontroli. Czy potrafisz dopasować je według koloru w tej zabawnej i trudnej grze logicznej? Tylko w ten sposób możesz się ich pozbyć.

 • Sea Bubble Pirates 2
  Graj
  Sea Bubble Pirates 2
  Zagrano 18766 razy

  Dołącz do świata musujących bąbelkowych przygód na pirackim statku! Wyceluj swoje działo i strzelaj kolorowymi bąbelkami, aby zniszczyć ich skupiska! Zdobądź dodatkowe złote monety i zasłużone nagrody w tej łamigłówce w stylu Bubble Shooter. Wszyscy na pokład, kapitanie! Przeżyj prawdziwie piracką frajdę, niszcząc bąbelki.

 • Bańki widmo
  Graj
  Bańki widmo
  Zagrano 26393 razy

  Wkrocz na cmentarz i przygotuj się na znalezienie kilku duchów i przebicie kilku baniek! Przejmij kontrolę nad działem i walcz z armią upierdliwych duchów w tej grze.

 • Jungle Shooter
  Graj
  Jungle Shooter
  Zagrano 13009 razy

  Zestrzel owocowy łup z małą pomocą twoich zwierzęcych przyjaciół!

 • Bubble Shooter: Archibald the Pirate
  Graj
  Bubble Shooter: Archibald the Pirate
  Zagrano 18587 razy
 • Wielkanocne bąbelki
  Graj
  Wielkanocne bąbelki
  Zagrano 13832 razy

  Jak szybko uda Ci się zniszczyć te kolorowe pisanki? Jest ich coraz więcej! Przejmij kontrolę nad działkiem i zacznij w nie strzelać w tej grze logicznej.

 • Bubble Academy
  Graj
  Bubble Academy
  Zagrano 26650 razy
 • Bubble Shooter HD
  Graj
  Bubble Shooter HD
  Zagrano 70859 razy

  Polepsz swoje umiejętności strzelania w bańki, grając w tę tradycyjną wersję klasycznej gry logicznej. Postaraj się jak najszybciej przebić bańki.

 • Bubble Machine
  Graj
  Bubble Machine
  Zagrano 741583 razy

  W tym ekscytującym pojedynku musisz eliminować kolorowe bąbelki przy pomocy bąbelkowego działa.

 • Bąbelkowa frajda
  Graj
  Bąbelkowa frajda
  Zagrano 49227 razy

  Te bąbelki mogą sprawiać kłopot. Ile z nich zdołasz przebić?

 • Bouncing Ball
  Graj
  Bouncing Ball
  Zagrano 12509 razy

  Odkryj zasoby prawdziwej skaczącej energii i usuń kulki!

 • Bubble Charm 2.0
  Graj
  Bubble Charm 2.0
  Zagrano 9011 razy

  Powróć do zaczarowanego królestwa z uroczymi stworzeniami w tej grze w strzelanie do baniek. Przejmij kontrolę nad magiczną armatą i zbijaj bańki jak najszybciej potrafisz.

 • Egipskie kule
  Graj
  Egipskie kule
  Zagrano 17478 razy

  Wybierz się na wyprawę do tajemniczej egipskiej świątyni. Czeka tam na ciebie wiele niesamowitych zadań! Szybko dopasuj kolorowe kule w tej grze logicznej, zanim będzie ich za dużo.

 • Sea Bubble Pirates 3
  Graj
  Sea Bubble Pirates 3
  Zagrano 11864 razy

  Rozbijaj kolorowe kulki, by utrzymać statek piracki na morzu w trzeciej części popularnej gry Sea Bubble Pirates! Jak najszybciej usuwaj grupy co najmniej trzech kulek i zdobywaj punkty premiowe za usunięcie jednym strzałem jak największej ich liczby. Odblokowuj osiągnięcia, ulepszenia i kombinacje oraz zbieraj złote monety – tylko uważaj, by kulki nie dotarły do dołu ekranu.

 • Bubble Tanks 2
  Graj
  Bubble Tanks 2
  Zagrano 1604 razy

  Twoim zadaniem, jako małej bańki, jest urosnąć i pokonać większe bańki!

 • Delfinie Bąbelki
  Graj
  Delfinie Bąbelki
  Zagrano 22438 razy

  Pozbądź się tych kulek z gracją i lekkością delfina!

 • Bąbelkowy kurczak
  Graj
  Bąbelkowy kurczak
  Zagrano 20597 razy

  Ta kura chce uratować swoje kurczaki, ale przeszkadzają jej te wszystkie warzywa. Pomóż jej rozwalić je na kawałki w tej grze logicznej przy pomocy różnych przedmiotów, od pomidorów po fajerwerki.

 • Bąbelkowe miasto
  Graj
  Bąbelkowe miasto
  Zagrano 13122 razy

  Użyj działka i sprawdź, jak szybko uda Ci się rozbić te wszystkie bąbelki.

 • Bubble Gems
  Graj
  Bubble Gems
  Zagrano 15468 razy

  Zachwycające klejnote tylko czekają, aż je zbierzesz! Jedynym problemem jest to, że są schowane wśród kolorowych baniek! Dobrze celuj i strzelaj w odpowiednie bańki, aby zniknęły i uwolniły lśniący skarb!

 • Bongo Balls
  Graj
  Bongo Balls
  Zagrano 18085 razy

  Celuj i strzelaj kulami w inne poruszające się kule by tworzyć grupy co najmniej 3 identycznych kul.

 • Clusterz
  Graj
  Clusterz
  Zagrano 35892 razy

  Czy poradzisz sobie z naporem kolorowych bąbelków?

 • Bubble Burst
  Graj
  Bubble Burst
  Zagrano 33862 razy

  Get ready to blast off on an adventure through the outer reaches of the universe. Tons of bubbles are waiting for you to destroy them with this powerful cannon. Wipe them out, as fast as you can, in this interstellar bubble shooter game.

 • Endless Bubbles
  Graj
  Endless Bubbles
  Zagrano 40179 razy

  Masz siły na wyzwanie, które może trwać bez końca? Jeśli tak, wypróbuj tradycyjną, a jednocześnie intrygującą grę w strzelanie do baniek. Przejmij kontrolę nad armatą i dopasuj kolorami bańki najszybciej, jak potrafisz.

 • Bubble Trouble
  Graj
  Bubble Trouble
  Zagrano 5293 razy

  Engage in some devilishly good bubble-popping therapy!

 • Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Graj
  Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Zagrano 27025 razy

  Te kolorowe kulki wolno spadają na dół ekranu, co może wywołać masę problemów. Steruj działkiem i zniszcz je wszystkie! Czy zdołasz wyczyścić cały ekran w tej wyjątkowej grze logicznej typu „połącz 3”?

Spróbuj zbić wszystkie kulki

Okazuje się, że gry ze strzelaniem wcale nie muszą być pełne przemocy. W kategorii Gry w kulki możesz sprawdzić swoje umiejętności i poćwiczyć koordynację oraz celność. Zamiast strzelać do ludzi lub innych żywych istot, strzelasz do kulek albo podobnych obiektów, które pojawiają się na okrągło. Czy uda Ci się zbić je wszystkie?

Najbardziej typowym przedstawicielem tej kategorii jest Bubble Shooter. To tytuł, który wciągnie Cię na całego od pierwszej zbitej kulki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca — pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Twoim celem jest usunięcie wszystkich kulek z ekranu. Musisz precyzyjnie wycelować w wybraną kulkę i starać się zbijać grupy złożone z trzech lub większej liczby kulek tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej kulek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

Jeśli klasyczne kulki Ci się znudzą, możesz spróbować zabawy ze słodkimi futrzastymi kuleczkami w grze Woobies. Jej zasady są takie same, ale po zbiciu pięciu kombinacji pod rząd otrzymujesz specjalną bombę, którą możesz uwolnić kulkę w dowolnym kolorze. Gdy uda Ci się zdobyć 100 000 punktów, otrzymasz dodatkowe życie.

W utrzymanej w klimacie orientalnym grze Świat baniek musisz zbijać klejnoty w taki sposób, aby zebrać określoną liczbę specjalnych diamentów. Co wyróżnia tę grę? Masz ograniczoną liczbę ruchów, aby osiągnąć cel! Poza tym klejnoty są ułożone na planszach w specjalnych kombinacjach, a nie losowo, tak jak w innych grach z tej kategorii. Im mniej ruchów będziesz potrzebować na ukończenie poziomu, tym lepszy wynik osiągniesz.

Myśl, zbijaj, licz punkty i wygrywaj. To pozornie łatwe zadanie może okazać się wielkim wyzwaniem i świetnym treningiem zręczności. Nic tak dobrze nie wyćwiczy Twojego refleksu jak układanie precyzyjnych sekwencji pod presją czasu. Teraz możesz grać na każdym urządzeniu i w każdym miejscu. Bądź więc online tam, gdzie Ci wygodnie. Podejmij wyzwanie i trenuj, aż osiągniesz mistrzostwo. Orientuj się!