• Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 2274033 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

 • Królowa śniegu 2
  Graj
  Królowa śniegu 2
  Zagrano 53592 razy

  Uwolnij rodzinę elfów z niewoli nikczemnej władczyni w tej grze-łamigłówce.

 • Bubblez
  Graj
  Bubblez
  Zagrano 141817 razy

  Hmm... nie chciałem przebić twojego bąbelka. Nie, chwileczkę, a jednak zrobiłem to celowo!

 • Bąbelkowa frajda
  Graj
  Bąbelkowa frajda
  Zagrano 46410 razy

  Te bąbelki mogą sprawiać kłopot. Ile z nich zdołasz przebić?

 • Kulkowy atak
  Graj
  Kulkowy atak
  Zagrano 38930 razy

  Pomóż Annie i Ewie odkryć tajemnice strażników kulek! Celuj i strzelaj do co najmniej 3 kulek tego samego koloru, by je usunąć i odblokować sekrety każdego poziomu w tej strzelance z dopasowywaniem 3 elementów.

 • Jungle Shooter
  Graj
  Jungle Shooter
  Zagrano 13716 razy

  Zestrzel owocowy łup z małą pomocą twoich zwierzęcych przyjaciół!

 • Bąbelkowe Halloween
  Graj
  Bąbelkowe Halloween
  Zagrano 116009 razy

  Czy te pękające bąbelkowe zjawy nie są strasznie fajne?

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 130657 razy

  Likwiduj bąbelki i oddaj się musującemu relaksowi!

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 1299862 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Woobies
  Graj
  Woobies
  Zagrano 169791 razy

  Te urocze, futrzane kuleczki są w potrzasku! Użyj swej zręczności, aby je uwolnić, a zostaniesz ich bohaterem!

 • Bubble Ocean
  Graj
  Bubble Ocean
  Zagrano 34848 razy

  W tym zakątku oceanu jest coraz więcej pereł. Sprawy na serio wymykają się spod kontroli. Czy potrafisz dopasować je według koloru w tej zabawnej i trudnej grze logicznej? Tylko w ten sposób możesz się ich pozbyć.

 • Zaginiony Świat
  Graj
  Zaginiony Świat
  Zagrano 24045 razy

  Podróżuj przez Zaginiony Świat, aby odkryć nowy powód, dla którego warto zbierać pieniądze!

 • Candy Bubble
  Graj
  Candy Bubble
  Zagrano 116198 razy

  Nie ma nic słodszego niż rodzinna gra w strzelanie do baniek: Candy Bubble! Dobrze wyceluj i strzel w bańkę o odpowiednim kolorze, aby sprawić, że pękną i zdobyć mnóstwo punktów. Nie musisz lubić słodyczy, aby polubić tę grę!

 • Clusterz
  Graj
  Clusterz
  Zagrano 32845 razy

  Czy poradzisz sobie z naporem kolorowych bąbelków?

 • Sea Bubble Pirates 2
  Graj
  Sea Bubble Pirates 2
  Zagrano 25290 razy

  Dołącz do świata musujących bąbelkowych przygód na pirackim statku! Wyceluj swoje działo i strzelaj kolorowymi bąbelkami, aby zniszczyć ich skupiska! Zdobądź dodatkowe złote monety i zasłużone nagrody w tej łamigłówce w stylu Bubble Shooter. Wszyscy na pokład, kapitanie! Przeżyj prawdziwie piracką frajdę, niszcząc bąbelki.

 • Świat baniek
  Graj
  Świat baniek
  Zagrano 46924 razy

  W tej świetnej grze w strzelanie do baniek z motywem Orientu twoim zadaniem jest precyzyjne celowanie w magiczne klejnoty. Ale musisz ruszyć głową i wykonać jak najlepsze ruchy, bo w każdym poziomie masz ich tylko ograniczoną ilość!

 • Bubblez: Classic
  Graj
  Bubblez: Classic
  Zagrano 19306 razy

  W tej grze polegającej na strzelaniu w bańki możesz sprawdzić swoje umiejętności logiczne. Połącz bańki w tym samym kolorze, aby pękły.

 • Bubble Shooter: Archibald the Pirate
  Graj
  Bubble Shooter: Archibald the Pirate
  Zagrano 18384 razy
 • Bańki widmo
  Graj
  Bańki widmo
  Zagrano 22704 razy

  Wkrocz na cmentarz i przygotuj się na znalezienie kilku duchów i przebicie kilku baniek! Przejmij kontrolę nad działem i walcz z armią upierdliwych duchów w tej grze.

 • Wielkanocne bąbelki
  Graj
  Wielkanocne bąbelki
  Zagrano 17881 razy

  Jak szybko uda Ci się zniszczyć te kolorowe pisanki? Jest ich coraz więcej! Przejmij kontrolę nad działkiem i zacznij w nie strzelać w tej grze logicznej.

 • Bouncing Ball
  Graj
  Bouncing Ball
  Zagrano 12153 razy

  Odkryj zasoby prawdziwej skaczącej energii i usuń kulki!

 • Smarty Bubbles
  Graj
  Smarty Bubbles
  Zagrano 168386 razy

  Przebij jak najwięcej świątecznych baniek przed upływem czasu.

 • Bubble Machine
  Graj
  Bubble Machine
  Zagrano 735405 razy

  W tym ekscytującym pojedynku musisz eliminować kolorowe bąbelki przy pomocy bąbelkowego działa.

 • Bubble Spinner
  Graj
  Bubble Spinner
  Zagrano 53057 razy

  Bubble Shooter zaczął się kręcić!

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 66331 razy

  Te bąbelki są złe do szpiku kości. Pozbądź się ich jak najszybciej.

 • Soccer Bubbles
  Graj
  Soccer Bubbles
  Zagrano 10647 razy

  Koniecznie wypróbuj tę wyjątkową wersję gry w strzelanie do baniek. Przyłącz się do gwiazdy piłki nożnej i pomóż piłkarzowi w łączeniu baniek o tych samych kolorach, aby je zbić.

 • Bąbelkowy strzelec
  Graj
  Bąbelkowy strzelec
  Zagrano 5782 razy

  Przejmij kontrolę nad tą czaderską armatą i rozpocznij niszczenie bąbelków!

 • Sea Bubble Pirates
  Graj
  Sea Bubble Pirates
  Zagrano 16176 razy
 • Bąbelkowy strzelec: Saga
  Graj
  Bąbelkowy strzelec: Saga
  Zagrano 7009 razy

  Rozbijanie tych kolorowych bąbelków uprzyjemni ci dzień! Zrelaksuj się, grając w zabawną i wciągającą strzelankę logiczną Bąbelkowy strzelec: Saga.

 • Egipskie kule
  Graj
  Egipskie kule
  Zagrano 23888 razy

  Wybierz się na wyprawę do tajemniczej egipskiej świątyni. Czeka tam na ciebie wiele niesamowitych zadań! Szybko dopasuj kolorowe kule w tej grze logicznej, zanim będzie ich za dużo.

 • Bubble Shooter Saga 2
  Graj
  Bubble Shooter Saga 2
  Zagrano 13226 razy

  Wybierz się w magiczną podróż ze zbijaniem kolorowych baniek. Sprawdź, czy wykażesz się celnością w tej najnowszej, pasjonującej grze w strzelanie: Bubble Shooter Saga 2!

 • Bąbelkowy kurczak
  Graj
  Bąbelkowy kurczak
  Zagrano 20962 razy

  Ta kura chce uratować swoje kurczaki, ale przeszkadzają jej te wszystkie warzywa. Pomóż jej rozwalić je na kawałki w tej grze logicznej przy pomocy różnych przedmiotów, od pomidorów po fajerwerki.

 • Endless Bubbles
  Graj
  Endless Bubbles
  Zagrano 51955 razy

  Masz siły na wyzwanie, które może trwać bez końca? Jeśli tak, wypróbuj tradycyjną, a jednocześnie intrygującą grę w strzelanie do baniek. Przejmij kontrolę nad armatą i dopasuj kolorami bańki najszybciej, jak potrafisz.

 • Bongo Balls
  Graj
  Bongo Balls
  Zagrano 16717 razy

  Celuj i strzelaj kulami w inne poruszające się kule by tworzyć grupy co najmniej 3 identycznych kul.

 • Bubble World
  Graj
  Bubble World
  Zagrano 6429 razy

  Odwiedź baśniowy arabski świat i zapoluj na pustyni na zapomniany skarb.

 • Crazy Darts
  Graj
  Crazy Darts
  Zagrano 1505 razy

  Oto darmowa gra w rzutki! Czy jesteś dobry w rzucaniu do tarczy? Pokaż swoje umiejętności, trafiając rzutkami w sam środek!

Spróbuj zbić wszystkie kulki

Okazuje się, że gry ze strzelaniem wcale nie muszą być pełne przemocy. W kategorii Gry w kulki możesz sprawdzić swoje umiejętności i poćwiczyć koordynację oraz celność. Zamiast strzelać do ludzi lub innych żywych istot, strzelasz do kulek albo podobnych obiektów, które pojawiają się na okrągło. Czy uda Ci się zbić je wszystkie?

Najbardziej typowym przedstawicielem tej kategorii jest Bubble Shooter. To tytuł, który wciągnie Cię na całego od pierwszej zbitej kulki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca — pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Twoim celem jest usunięcie wszystkich kulek z ekranu. Musisz precyzyjnie wycelować w wybraną kulkę i starać się zbijać grupy złożone z trzech lub większej liczby kulek tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej kulek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

Jeśli klasyczne kulki Ci się znudzą, możesz spróbować zabawy ze słodkimi futrzastymi kuleczkami w grze Woobies. Jej zasady są takie same, ale po zbiciu pięciu kombinacji pod rząd otrzymujesz specjalną bombę, którą możesz uwolnić kulkę w dowolnym kolorze. Gdy uda Ci się zdobyć 100 000 punktów, otrzymasz dodatkowe życie.

W utrzymanej w klimacie orientalnym grze Świat baniek musisz zbijać klejnoty w taki sposób, aby zebrać określoną liczbę specjalnych diamentów. Co wyróżnia tę grę? Masz ograniczoną liczbę ruchów, aby osiągnąć cel! Poza tym klejnoty są ułożone na planszach w specjalnych kombinacjach, a nie losowo, tak jak w innych grach z tej kategorii. Im mniej ruchów będziesz potrzebować na ukończenie poziomu, tym lepszy wynik osiągniesz.

Myśl, zbijaj, licz punkty i wygrywaj. To pozornie łatwe zadanie może okazać się wielkim wyzwaniem i świetnym treningiem zręczności. Nic tak dobrze nie wyćwiczy Twojego refleksu jak układanie precyzyjnych sekwencji pod presją czasu. Teraz możesz grać na każdym urządzeniu i w każdym miejscu. Bądź więc online tam, gdzie Ci wygodnie. Podejmij wyzwanie i trenuj, aż osiągniesz mistrzostwo. Orientuj się!