Gry do pobrania

Najlepsze gry do pobrania w Internecie

Na naszej stronie znajdziesz głównie gry przeznaczone do grania w przeglądarce internetowej (online). Nie wszędzie jednak są sprzyjające warunki, aby odpalić grę w przeglądarce. Na przykład w autobusie lub samolocie może to być trudne, a czasem nawet niemożliwe. Dlatego na stronie Gry.pl znajdziesz także mnóstwo darmowych gier do pobrania na komputery, telefony i urządzenia mobilne.

Wiejskie Życie to gra, która w łatwy, prosty i przyjemny sposób pokaże Ci, jak rolnicy wytwarzają wszystkie swoje smakowite produkty. Takich gier nie sposób nie kochać, szczególnie, że twórcy przygotowali bardzo ładną, kolorową grafikę, przyjazny interfejs użytkownika i mnóstwo zawartości, która na długo przyciągnie Cię do komputera. I to niezależnie od tego czy lubisz grać w pojedynkę, czy ze znajomymi. Siej, zbieraj plony i sprzedawaj je z zyskiem na targu. Dbaj o swoje zwierzęta i wchodź w interakcje z innymi graczami. Na pierwszy rzut oka Wiejskie Życie to dosyć prosta gra, ale niech nie zwiedzie Cię kolorowa oprawa tego tytułu. Wbrew pozorom jest to niezwykle rozbudowana, strategiczna gra MMO, która dzięki przemyślanej, dającej dużo satysfakcji rozgrywce i wielu opcjom społecznościowym przyciągnie Cię do monitora na długie, pełne dobrej zabawy godziny.

Jeśli lubisz wygłupy i zabawy logiczne, koniecznie zapoznaj się z serią Troll Face Quest. Zapewnij pożywkę szarym komórkom, dostarczając im mnóstwo ciekawych zagadek typu „point and click”, pełnych dowcipów i kawałów. Zagraj w gry logiczne, które nie uznają świętości i biorą na celownik wszystkich, którzy stali się rozpoznawalni.

A może coś spokojniejszego i bardziej… dla dziewcząt? Proszę bardzo! W grze My Dolphin Show App wcielasz się w treserkę delfinów. Ucz swoich pupilów niesamowitych sztuczek i dawaj występy, które zachwycą publiczność. Twoje pokazy będą odbywały się w siedmiu niezwykłych lokalizacjach, od Las Vegas po Hawaje, gdzie będziesz mieć możliwość zaprezentowania nowych umiejętności swojego delfina.

Na Ryby to z kolei symulator wędkarza. Wybierz właściwą żyłkę, haczyk i przynętę, a następnie zarzuć wędkę i czekaj cierpliwie na branie. Za różne ryby otrzymasz punkty i pieniądze, które możesz wydać na ulepszenie swojego sprzętu, co pozwoli Ci łowić większe sztuki. Zobacz, czy uda Ci się wyciągnąć taaaaaaką rybę!