• Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 172638 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Kowal Jack
  Graj
  Kowal Jack
  Zagrano 268258 razy

  Kto ocali porwaną królewnę? Osioł i jego kudłaty pomocnik... to oczywiste!

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 14223 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 38181 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Terraria Online
  Graj
  Terraria Online
  Zagrano 13869 razy

  Królestwo zostało zniszczone, a ludzi uwięziono pod ziemią. Na co czekasz? Ocal tę krainę!

 • Cartoon Strike
  Graj
  Cartoon Strike
  Zagrano 29314 razy

  Patroluj porty i sprawdź, czy, grając w tę wieloosobową grę akcji, uda ci się pokonać twych przeciwników na pustyniach. Wybierz dany obszar i pokój, zanim pokonasz wrogów w następnej potyczce.

 • Corpsecraft
  Graj
  Corpsecraft
  Zagrano 1144 razy

  Reanimacja trupów to świetna zabawa!

 • Pixel Gun Apocalypse 4
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 4
  Zagrano 9014 razy

  Zaraz dojdzie do zupełnej apokalipsy w tej strzelance z perspektywy strzelca. Spróbuj pokonać żołnierzy i wygłodniałe potwory, walcząc z graczami z całego świata. Najpierw wybierz jak najlepszą broń, a potem bierz się do pracy!

 • Pixel Gun Apocalypse
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse
  Zagrano 10797 razy

  Po której stronie będziesz walczyć — zła czy dobra? A może spróbujesz swych sił, walcząc po obydwu stronach w tej wieloosobowej 3D grze akcji, która jest pełna elementów retro.

 • Pixel Gun Apocalypse 5
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 5
  Zagrano 12424 razy

  Weź udział w kolejnej rundzie walk w tej trójwymiarowej grze akcji. Możesz zmierzyć się z graczami z całego świata, wyszukując broń i robiąc uniki przed ich atakami. Możesz wybierać spośród wielu niesamowitych aren walki.

 • Military Wars 3D Multiplayer
  Graj
  Military Wars 3D Multiplayer
  Zagrano 12797 razy

  Przygotuj się na wojnę totalną w tej niesamowicie zabawnej wieloosobowej strzelance 3D! Wybierz swoją drużynę i zapewnij jej zwycięstwo, usuwając jak najwięcej jednostek wroga!

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 12811 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Scuba
  Graj
  Scuba
  Zagrano 4617 razy

  Statek tego astronauty rozbił się na obcej planecie. Pomóż mu odszukać wszystkie części i wrócić do domu.

 • Pixel Warfare 4
  Graj
  Pixel Warfare 4
  Zagrano 7807 razy

  Weź udział w wojnie w zupełnie nowej odsłonie – zagraj w Pixel Warfare 4! Dołącz do swoich kompanów i walczcie z graczami z całego świata!

 • Bieg dinozaura: Na planetę D!
  Graj
  Bieg dinozaura: Na planetę D!
  Zagrano 2588 razy

  Wyścig o przetrwanie trwa, tym razem w nowej scenerii, lecz z tą samą, wspaniałą, pikselową grafiką!

 • Arcuz
  Graj
  Arcuz
  Zagrano 1791 razy

  Wzywam wszystkich młodych poszukiwaczy przygód: kto ocali napadnięte przez potwory Arcuz??

 • Bazooka Boy
  Graj
  Bazooka Boy
  Zagrano 1633 razy

  Bazooka to wyposażenie wybierane przez wszystkich szanujących się poszukiwaczy złota!

 • Gold Mine Strike
  Graj
  Gold Mine Strike
  Zagrano 2112 razy

  Sytuacja w kopalni wymyka się spod kontroli. Pomóż temu górnikowi przebić się przez skały i złoża kamieni szlachetnych, aby oczyścić tor dla wagonetki w tej świetnej, oldskulowej grze akcji.

 • Adventure Craft
  Graj
  Adventure Craft
  Zagrano 2176 razy

  Dołącz się do tego górnika w poszukiwaniu cennych kopalin. Czy pomożesz mu dopasować wszystkie kamienie i minerały w tej grze przygodowej?

 • Big Pixel Racing
  Graj
  Big Pixel Racing
  Zagrano 126 razy

  Wisisz strasznemu gangsterowi forsę, którą przegrałeś w pokera. Startuj w wyścigach i wygraj potrzebne pieniądze. Big Pixel Racing to pełna frajdy gra wyścigowa.

 • Blacksmith Lab
  Graj
  Blacksmith Lab
  Zagrano 355 razy

  Jesteś nowym kowalem w miasteczku i musisz robić tarcze, miecze i inną średniowieczną broń. Zdobądź odpowiednie umiejętności i zasoby, aby móc wypełnić swoje obowiązki w tej zabawnej grze.

 • Bumpercraft
  Graj
  Bumpercraft
  Zagrano 113 razy

  Powstrzymaj toksyczną roślinę przed zanieczyszczaniem rzeki używając swojego poduszkowca.

 • Pixel Wizard Adventure
  Graj
  Pixel Wizard Adventure
  Zagrano 171 razy

  Straszne potwory atakują magiczny świat tego czarodzieja. Trzeba im pokazać, kto tu rządzi.

 • Oda do pikseli
  Graj
  Oda do pikseli
  Zagrano 241 razy

  W świecie, gdzie wszyscy wyglądają tak samo, powinno być łatwo zdobyć wymarzoną dziewczynę. Ale tak nie jest.

 • Gunbrick
  Graj
  Gunbrick
  Zagrano 77 razy

  Utoruj sobie drogę przez labirynt za pomocą broni i przeprowadź kostkę przez wszystkie łamigłówki!

 • Apokalipsa w Mieście poduszek
  Graj
  Apokalipsa w Mieście poduszek
  Zagrano 274 razy

  Nawet w Mieście poduszek nie wszystko jest miękkie i puchate – pora rozwalić kilka łbów zombie!

 • Kwadratowy bohater
  Graj
  Kwadratowy bohater
  Zagrano 73 razy

  Młody naukowiec superbohaterem? Brzmi jak idealny bohater komiksów! Dołącz do szkoły dla superbohaterów i użyj supermocy, aby ukończyć misję i ocalić niewinnych ludzi. Czy odniesiesz sukces i awansujesz do ligi superbohaterów? Na drodze może ci stanąć słabość albo dwie. Odnajdź swoją sekretną tożsamość w grze Kwadratowy bohater!

 • Loch Ness Water Skiing
  Graj
  Loch Ness Water Skiing
  Zagrano 307 razy

  Załóż pikselowe narty wodne i wybierz się na przejażdżkę w stylu retro. Czy wypatrzysz po drodze legendarnego potwora?

 • Ocal szczeniaczki
  Graj
  Ocal szczeniaczki
  Zagrano 111 razy

  Ocal te szczeniaczki w tej niesamowicie zabawnej i wciągającej grze pikselowej. Staw czoła wyzwaniom, w których przetestujesz swoją skoczność!

 • Szalony Pojazd
  Graj
  Szalony Pojazd
  Zagrano 443 razy

  Co jest potrzebne, by zaliczać te skomplikowane tory jeden za drugim? Podstawy fizyki inżynieryjnej...

 • Brygada ratunkowa
  Graj
  Brygada ratunkowa
  Zagrano 44 razy

  Służba strażaka jest naprawdę ciężka, a praca w tej brygadzie nie stanowi wyjątku. Czy masz odpowiednie umiejętności, by dołączyć do zespołu? Czas to sprawdzić w tej grze ratunkowej, opartej na zasadach fizyki. Zacznij od udziału w obozie treningowym, gdzie nauczysz się, jak ratować ludzi z płonących budynków. Czy złapiesz wszystkie manekiny, zanim uderzą o ziemię?

 • Arcuz II: Lochy
  Graj
  Arcuz II: Lochy
  Zagrano 353 razy

  Nieustraszony poszukiwaczu przygód! Zostań nowym bohaterem opanowanego przez potwory Arcuz, pokonaj ogarniętego żądzą władzy lorda Zarka i ocal świat od zagłady! Rozmawiaj z przyjaciółmi, zbieraj informacje i bierz udział w nowych, pełnych wyzwań misjach w sequelu Arcuz, popularnej gry strategicznej.

 • Kraty
  Graj
  Kraty
  Zagrano 524 razy

  Wojownicy w tej grze akcji chcą się z Tobą zmierzyć w epickim pojedynku. Wciel się w rolę łucznika lub żołnierza i walcz z komputerem lub ze znajomymi. Musisz strzelać z głową, aby ominąć spadające kraty, blokujące Twoje uderzenia.

 • Turnament
  Graj
  Turnament
  Zagrano 45 razy

  Dojdź do końca każdego poziomu, uważając na pułapki i wrogów. Dokonaj tego w jak najmniejszej liczbie ruchów!

Walcz o przetrwanie w grach typu Crafting

W ostatnich latach ogromną popularność zdobywają gry, w których gracz musi przetrwać w otwartym świecie, dysponując tym, co jest w stanie samodzielnie zdobyć i wytworzyć. Wytwarzanie to po angielsku „crafting” i stąd właśnie wzięła się nazwa tej kategorii gier na naszej stronie. 

Terraria Online to przeglądarkowa wersja znanego hitu z komputerów i konsol zatytułowanego Terraria. Jest to dwuwymiarowa gra zręcznościowa z otwartym światem i elementami RPG, w której tworzysz własną postać i przemierzasz ogromną mapę, wydobywając po drodze surowce, wytwarzając narzędzia, walcząc z potworami i wznosząc budowle. Na początek otrzymujesz kilka podstawowych narzędzi, ale od tej chwili możesz liczyć już tylko na siebie i własną pomysłowość. Podczas zabawy możesz kopać w ziemi i szukać surowców, sadzić rośliny, odkrywać nowe lokacje, walczyć z przeciwnikami, tworzyć obiekty, a także budować własne fortece czy domy. Ogrom możliwości i zagrożeń sprawia, że każda rozgrywka jest nieco inna, bo kreujesz ją Ty. W grze dostępne są 2 tryby rozgrywki: „Survival”, w którym samodzielnie wydobywasz surowce i walczysz o przetrwanie, oraz „Creative”, w którym dostajesz wszystko od razu, a Twój bohater jest praktycznie nieśmiertelny. Całość utrzymana jest w pikselowej stylizacji retro.

Kowal Jack to z kolei gra, która bardziej koncentruje się na wytwarzaniu przedmiotów. Wcielasz się w kowala (który jest… osłem, ale w baśniowej krainie to przecież normalne), który musi wykuwać broń, aby wyekwipować najemników śpieszących na ratunek królewnie. Kliknij żołnierza, aby poznać zamówienie, a następnie wykonuj instrukcje na ekranie, aby wykuć broń. Tylko pamiętaj, że w tej robocie liczy się precyzja. Jeśli coś Ci nie wyjdzie, lepiej przetop nieudaną broń i wykonaj ją od nowa, bo każda niedoskonałość zemści się na polu bitwy. Z drugiej strony masz ograniczony czas, bo wrogowie są tuż, tuż, więc… Musisz samodzielnie zdecydować, jaką strategię przyjmiesz. Król na Ciebie liczy!

Jak widzisz, walka o przetrwanie i wytwarzanie wirtualnych przedmiotów mogą być świetną zabawą. Jeśli zainteresowały Cię gry związane z przetrwaniem i craftingiem, zapraszamy na stronę Gry.pl.